AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Renault Trafic Spaceclass na czerwonym dywanie podczas festiwalu w Cannes

2017/05/17 Aktualności z firm stowarzyszonych 

Cannes, Francja – Podczas 70. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes zostanie zaprezentowany nowy pojazd – TRAFIC SpaceClass. Z tym modelem marka Renault rusza na podbój rynku luksusowych minibusów. TRAFIC SpaceClass kojarzy się zarówno z przestronnością, jak i z komfortem na pokładzie.

TRAFIC SpaceClass to nowy produkt, który ma za zadanie sprostać wymaganiom klientów szukających wyjątkowego komfortu w czasie jazdy. Na premierę modelu wybraliśmy festiwal w Cannes, aby udowodnić, że ten luksusowy minibus doskonale nadaje się do przejazdów dla VIP-ów i biznesmenów, na przykład na lotnisko – powiedział Ashwani Gupta, dyrektor pionu pojazdów użytkowych Renault-Nissan.

TRAFIC SpaceClass może pomieścić do dziewięciu osób, w zależności od konfiguracji i wśród modeli istniejących na rynku oferuje najwyższej klasy komfort i przestrzeń. Modularność siedzeń w drugim i trzecim rzędzie, które są zamontowane na prowadnicach, umożliwia ponad 50 różnych konfiguracji i jest to wyjątek w tym segmencie. Każdy pasażer może docenić komfort na pokładzie za sprawą dodatkowo przyciemnianych tylnych szyb, automatycznie regulowanej klimatyzacji, indywidualnych lampek do czytania w technologii LED i ekskluzywnej skórzanej tapicerki – w zależności od wersji. W opcji „Pakiet Signature” model TRAFIC SpaceClass zamienia się w mobilny salon dzięki obrotowym siedzeniom i ruchomej konsoli centralnej wyposażonej w wiele praktycznych schowków. Gniazdka 220 V i USB, zamontowane we wszystkich wersjach, pozwalają na ładowanie baterii w laptopie i w urządzeniach elektronicznych.

Deska rozdzielcza ma wiele praktycznych i charakterystycznych szczegółów, takich jak nowa skórzana kierownica, liczne schowki, a także ozdobne elementy w kolorze chromu i satynowej czerni. Centralny wyświetlacz o przekątnej 7” umożliwia korzystanie z nawigacji MEDIANAV Evolution bądź też R-LINK Evolution z systemem Android Auto, a także z kamery cofania w zależności od konfiguracji.

Z zewnątrz TRAFIC SpaceClass jest natychmiast rozpoznawalny dzięki charakterystycznym światłom do jazdy dziennej w technologii LED, chromowanej osłonie chłodnicy, lakierowanym zderzakom, monogramom z logo SpaceClass umieszczonym na przednich błotnikach, unikatowemu kolorowi nadwozia Szary Comète dla wersji premierowej, elementom ochronnym w kolorze czarnej satyny oraz 17-calowym obręczom kół w zależności od wersji.

Model TRAFIC SpaceClass jest skierowany głównie do klientów biznesowych, którzy zwracają uwagę na komfort pasażerów, bez względu na czas trwania podróży. TRAFIC SpaceClass jest przystosowany w szczególności do potrzeb firm i hoteli, oferujących transfery klientów, na przykład z lub na dworce kolejowe czy też lotniska. Ten ekskluzywny minibus przeznaczony jest również dla firm zajmujących się przewozem osób i korporacji taksówek. TRAFIC SpaceClass spodoba się również klientom indywidualnym i rodzinom, szukającym dużego i przestronnego wnętrza o licznych możliwościach konfiguracji.

TRAFIC SpaceClass będzie wprowadzany na główne rynki europejskie od września 2017 roku. Premiera w Polsce przewidziana jest na pierwszą połowę października.

FOR MORE INFORMATION:

Dominique-William JACSON
Press Officer (LCV, Heritage)
+33 1 76845377 / +33 6 14352746
dominique-william.jacson@renault.com

Renault Press
Tel.: +331 76 84 63 36
renault.media@renault.com

 

RENAULT