AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Renault prezentuje swoją wizję przyszłości na Międzynarodowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie

2017/09/13 Aktualności z firm stowarzyszonych 

Samochód koncepcyjny SYMBIOZ, prezentowany po raz pierwszy na Międzynarodowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie 2017, pokazuje, jak będzie wyglądać samochód i jakie będzie zajmował miejsce w społeczeństwie w roku 2030 według Renault. Będzie to autonomiczny, elektryczny samochód wyposażony w mobilne technologie, zintegrowany z ekosystemem, w którym żyje człowiek. Ze względu na swoje miejsce w ekosystemie oraz funkcje, technologie i stylistykę, ten samochód koncepcyjny oferuje zupełnie nowe poczucie komfortu i nową koncepcję mobilności. 

Zmienia się sposób, w jaki korzystamy z samochodów. Samochód jest teraz czymś więcej niż narzędziem pozwalającym nam dojechać z punktu A do punktu B. Wyposażony w zaawansowane technologie staje się interaktywną, spersonalizowaną przestrzenią, która zapewnia pasażerom łączność z innymi samochodami, osobami i przedmiotami. Naszym zdaniem w 2030 roku będziemy sprawniej potrafili zarządzać energią zintegrowanymi mobilnymi technologiami, a jazda autonomiczna zmieni nasz sposób życia i poruszania się.

Thierry Bolloré, dyrektor ds. konkurencyjności Renault

 • Kolejną światową premierą na tegorocznym Międzynarodowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie będzie NowyMEGANE R.S. z układem 4Control, unikatowym w tym segmencie. Model zapewnia jedyną w swoim rodzaju przyjemność sportowej jazdy. NowyMEGANE R.S. robi wrażenie zwrotnością na ciasnych zakrętach i świetną stabilnością na łukach pokonywanych z dużą prędkością.

Nowe Renault MEGANE R.S. godnie reprezentuje Renault Sport dzięki swojej dynamice, sprawności i przyjemności z jazdy. Projektując nowy model chcieliśmy przesunąć jeszcze dalej granice możliwości samochodów sygnowanych R.S. Dzięki know-how zdobytemu w wyścigach możemy zaproponować unikatową ofertę, która wyróżnia się na rynku sportowych samochodów doskonałym trzymaniem się drogi.

Patrice Ratti, dyrektor generalny Renault Sport Cars 

Od mobilności przyszłości po niczym niezakłóconą przyjemność z jazdy – Renault proponuje wizję samochodu spełniającego potrzeby człowieka, by jego życie stało się łatwiejsze.

RENAULT