AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Poznań: pokaz treningu Lider w zmianie

2017/03/15 Aktualności z firm stowarzyszonych 

23 marca 2017 roku Pracownia Gier zaprasza na pokaz treningu Lider w zmianie – dla osób, które wdrażają w organizacjach zmiany wymagające zaangażowania ludzi do działania w nowy sposób i porzucenia starych nawyków.

O czym jest trening Lider w zmianie?

Trening przeprowadza liderów od stanu niepewności lub stanu zasklepienia w schematach działania, do stanu, w którym liderzy mają otwartość na zmiany, umiejętność spojrzenia i świadomego doboru odpowiednich działań i narzędzi. Uczestnicy analizują zmianę organizacyjną na 3 poziomach – osobistym, zespołowym i organizacyjnym. Celem treningu jest ułatwienie liderom wyjścia ze zmiany zwycięsko na każdym z trzech poziomów, poprzez trening umiejętności wywierania pozytywnego wpływu na siebie i swoje otoczenie podczas zmian. 

Czego doświadczą uczestnicy pokazu? 

autoKOREKTA-2016-IBLGC-ScopePodczas spotkania 23 marca zostanie zaprezentowany ostatni moduł treningu, dotyczący zmiany na poziomie organizacyjnym. Pokazane zostaną wyzwania liderów zarządzających zespołem w zmianie w kontekście rynkowym i biznesowym. W tym module uczestnicy uczą się innowacyjnego myślenia, podejmowania ryzykownych decyzji i wywierania pozytywnego wpływu na zmianę w całej organizacji.

symulacji biznesowej autoKOREKTA uczestnicy wcielą się w pracowników innowacyjnych przedsiębiorstw motoryzacyjnych. Będą działać na bardzo konkurencyjnym, zmiennym rynku. Będą musieli się dopasować, ale także zmieniać po to, aby organizacja mogła rozwijać się i osiągać sukcesy. Praktykowanie w grze różnych form zmian – od   technologicznych, po procesowe i wewnętrzne, pozwala uczestnikom świadomie funkcjonować na trzech poziomach: indywidualnym, zespołowym i organizacyjnym.

Gra autoKOREKTA otrzymała nagrodę w kategorii Most Significant Scope w konkursie BEX International Business Learning Games Awards organizowanym przez Business Excellence Institute. 

Dla kogo

Do udziału w pokazie zapraszamy osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz menedżerów i liderów organizacji. 

Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera – Experience Corner

Miejsce pokazu

Pokaz treningu „Lider w zmianie” odbędzie się 23 marca 2017 roku w godzinach 9.45 – 14.00 na INEAstadion przy ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu.  

Sylwetka prowadzącej 

File1Joanna Średnicka – ekspert w zakresie projektowania gier oraz badań organizacji. Z wykształcenia socjolog. Partner zarządzający i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Badacz kultury organizacyjnej, jej procesów i modeli działania. Specjalizuje się w analizie zmian i procesach HR zachodzących w firmach. Zrealizowała ponad 1000 godzin interwencji i programów rozwojowych w oparciu o gry i symulacje. Jest członkiem i certyfikowaną projektantką NASAGA (North American Simulation and Gaming Association). Jako Wykładowca współpracuje ze Szkołą Główną Handlową, Uniwersytetem Warszawskim, Collegium Civitas. Ekspert międzynarodowych konferencji projektowania gier dla biznesu. 

Kontakt dla uczestników 

Bartosz Soja
New Business Manager
M: +48 609 034 542
E:   b.soja@pracowniagier.com

Formularz rejestracji >>>

89821856PGSPRACOWNIAGIERSZKOLENIOWYCHSPZOO-150x27