AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Pierwsi w Europie! FashionTV przedstawia najgorętsze trendy ze światowych wybiegów w FashionTv Magazine

2018/01/30 CCIFP poleca 

Po wyjątkowo udanej premierze w Azji, czas na Europę. FashionTV Magazine, wydawany od 2007 roku, jest już również dostępny na polskim rynku. FashionTV Magazine to przewodnik po najlepszych pokazach mody, trendach w modzie, sztuce, designie, kulturze a także po luksusowych destynacjach, w których prezentujemy najbardziej pożądane przedmioty oraz usługi.

Autorskie sesje fotograficzne magazynu, ekskluzywna szata graficzna i najwyższej jakości druk podkreśla, że wyjątkową wartością magazynu jest kreatywność, która dopełnia jakość pisma i staje się inspiracją do estetycznych poszukiwań 

FashionTV Magazine będzie dostępne w ponad 15 tysiącach egzemplarzy w najbardziej prestiżowych miejscach w całej Polsce.

Silny wizerunek marki FashionTV, która ma swoich fanów na całym świecie, otwiera nowe pole do współpracy na łamach drukowanego magazynu FashionTV Magazine dla twórców, projektantów, fotografów, indywidualnych artystów w branży mody i sztuki, osób zainteresowanych kulturą i designem. Redaktorem Naczelnym magazynu jest Anna Neneman a Dyrektorem Generalny Tomasz Łysiak. 

FashionTV Magazine przybliża nas do realnego świata mody. Można tu znaleźć między innymi takie działy jak: designer world, gdzie przedstawione są sylwetki najlepszych, światowych projektantów mody, interview – wywiady i sesja zdjęciowa z osobowościami z okładki, Polish designer czyli wywiady z najlepszymi polskimi projektantami, international model z sylwetkami topowych, światowych modelek, fashion&film, stylists poświęcona wywiadom z najlepszymi stylistami, trends, beauty, art & culture, men – rubryka poświęcona mężczyznom a także raporty ze światowych i polskich wybiegów. 

Innowacyjne projekty oraz wyjątkowi artyści jako integralna treścią magazynu są niewyczerpalnym źródłem inspiracji, stąd hasło: FashionTV Magazine Inspires Your Spirit.

***

Materiały do pobrania:
Links:
[1]
https://we.tl/EreGsaPwc2
[2]
https://we.tl/nXrzTWEPQf

fashiontv