AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

PERSONAL BRANDING tematem jesiennego Klubu Kobiecego Biznesu

2017/11/24 Aktualności CCIFP 

23 listopada, w restauracji BEZ TYTUŁU odbyło się kolejne inspirujące spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu. Gościem specjalnym CCIFP była dziennikarka i prezenterka telewizyjna, trener medialny, ale przede wszystkim trener autoprezentacji - Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Ponad czterdzieści Pań, wraz z Haliną Piasecką, moderatorką spotkania, rozmawiało o tym, czym jest marka osobista i dlaczego praca nad własną marką jest niezbędna do zbudowania wiarygodności biznesowej.

Pani Paulina opowiedziała jak samoświadomość i autentyczność mogą pomóc osiągnąć sukces zawodowy i podkreślała by spełniać przede wszystkim własne oczekiwania a nie oczekiwania otoczenia. Uczestniczki próbowały również znaleźć odpowiedź na pytanie, na co w pierwszej kolejności postawić rozwijając własną markę. Rozmowa zakończyła się konkluzją by wszelkie zmiany zacząć przede wszystkim od siebie i aby inspirować się osobami z naszego otoczenia, tymi najszczęśliwszymi i od nich najwięcej się uczyć.

Po części oficjalnej, uczestniczki jeszcze długo rozmawiały przy poczęstunku zaserwowanym przez restaurację BEZ TYTUŁU wymieniając się wrażeniami ze spotkania.

Partnerami wydarzenia byli:

IMG_4734