Stażysta w dziale Importu

Opublikowane: 2018/10/23
Branża: Dystrybucja
Dział: Handlowy
Stanowisko: Staż
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Auchan Polska - Centrala
Puławska 46
05-500 Piaseczno

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno k/ Warszawy

Magda, właśnie kończy 3 miesięczny Managerski Staż Handlowy. Ponadto studiuje zarządzanie i marketing, a po ich skończeniu, świadoma procesów biznesowych będzie gotowa do wejścia na rynek pracy. Zobaczcie sami, dlaczego Magda wybrała Auchan jako pracodawcę.

Wymagania:

Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego,

Dyspozycyjność min. 40 godzin w tygodniu przez okres 3 miesięcy,

Status studenta lub świeżo upieczonego absolwenta,

Chęć pogłębiania wiedzy w zakresie szeroko pojętego biznesu i handlu,

Pasję do ludzi oraz otwartość na relacje,

Samodzielność i inicjatywę.

Na co dzień zajmuję się:

Codziennym wspieraniem pracy Specjalistów ds. Importu,

Zapewnianiem optymalnych warunków zakupu i rentowności poprzez skuteczne działania optymalizujące proces zakupów,

Współpracą z Kupcami oraz Sklepami w celu wyboru asortymentu, dokonywaniem zamówień, śledzeniem dostaw oraz analizą wyników handlowych.

Komunikacją z zespołem i reagowaniu na bieżące sytuacje.

Auchan, firma handlowa wielkiej dystrybucji, został założony ponad 50 lat temu we Francji przez Gerard Mulliez. Pierwszy hipermarket Auchan w Polsce powstał w 1996 roku. Auchan Retail Polska to 75 hipermarketów, 33 supermarkety oraz sprzedaż internetowa . Firma zatrudnia w Polsce 22 000 Współpracowników, z których 97 % jest akcjonariuszami przedsiębiorstwa.

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c053db25bf7b47ee98b9359ea666c277
Miasto: Piaseczno, Warszawa

Prezentacja firmy

AUCHAN RETAIL POLSKA – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP

Auchan Retail Polska mene ses activites de commerce dans des formats de vente differentes : hypermarchés, supermarchés, ultra-proximité et e-commerce. A la fin de 2017 l'entreprise compte 109...
AUCHAN RETAIL POLSKA  – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP