ASYSTENT/ASYSTENTKA DYREKCJI

Opublikowane: 2018/07/23
Branża: Dystrybucja, Handel
Dział: HR
Stanowisko: Asystent
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

MIEJSCE PRACY:

Piaseczno, ul. Puławska 46

Auchan Polska - Centrala

Branża: Dystrybucja
Dział: HR

Stanowisko: ASYSTENT/ASYSTENTKA
Miejsce pracy: woj. Mazowieckie

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Twoje zadania na co dzień:

udział w zebraniach Komitetu Dyrekcji i przygotowywanie sprawozdań z tych spotkań

redagowanie pism wystawianie upoważnień/pełnomocnictw na potrzeby Prezesa Zarządu

nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji w firmie

wykonywanie tłumaczeń ustnych i pisemnych z języka polskiego na francuski i z francuskiego na polski na potrzeby Prezesa Zarządu oraz członków Komitetu Dyrekcji

organizacja podróży służbowych (krajowych i zagranicznych) Prezesa Zarządu i innych pracowników firmy

koordynacja i wspieranie współpracy pomiędzy Prezesem Zarządu, a pozostałymi pracownikami firmy

inne obowiązki związane z pracą Asystenta/ki zgodnie z bieżącymi poleceniami przełożonego

Od Ciebie oczekujemy:

biegłej znajomości języka francuskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

wykształcenia wyższego

min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

praktycznej znajomości pakietu MS Office

umiejętności pracy pod presją czasu, planowania i ustalania priorytetów

bardzo dobrej organizacji pracy

dokładności, rzetelności i systematyczności

komunikatywności i dyskrecji

Od nas dostajesz:

umowę o pracę już od 1-go dnia zatrudnienia

wynagrodzenie oraz dodatkowo system premiowania

cenne doświadczenie i możliwość rozwoju w różnych projektach

profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań

nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole

Benefity:

Pakiet opieki medycznej

Dofinansowanie wypoczynku

Bony świąteczne

Dofinansowanie do żłobka i przedszkola

Akcjonariat pracowniczy

Bony na wyprawkę szkolną

Nasza gwarancja:

stabilne zatrudnienie

przyjazna atmosfera

wzajemny szacunek

Zadzwoń i umów się na spotkanie lub wyślij do nas maila.

tel.: 512 697 478 e-mail: rekrutacja.super@auchan.pl

Prezentacja firmy

AUCHAN RETAIL POLSKA – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP

Branża: Handel i Dystrybucja,

Auchan Retail Polska mene ses activites de commerce dans des formats de vente differentes : hypermarchés, supermarchés, ultra-proximité et e-commerce. A la fin de 2017 l'entreprise compte 109 points de vente sur toute la Pologne. Nous sommes des acteurs responsables, militants du bon, du sain et du local. Nous placons l'humain, le bien-etre et la passion du service au centre de toutes nos actions. Nos valeurs sont confiance, ouverture et excellence.

Adres

ul. Puławska 46
05-500 PIASECZNO

Tel.: +48 227 038 200
Fax: +48 227 038 210

www.auchan.pl

Auchan Retail Polska mene ses activites de commerce dans des formats de vente differentes : hypermarchés, supermarchés, ultra-proximité et e-commerce. A la fin de 2017 l'entreprise compte 109...
AUCHAN RETAIL POLSKA  – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP