Specjalista działu Komunikacji

Date de la publication: 2018/06/26
Secteur d’activité: Conseil aux entreprises
Département: Komunikacja
Poste: Specjalista
Lieu de travail: mazowieckie

Description de poste

             Francusko–Polska Izba Gospodarcza

powstała w 1994 r. jako stowarzyszenie przedsiębiorców i od tego czasu nieustannie się rozwija. CCIFP jest niezależną, samofinansującą się organizacją, zrzeszającą obecnie blisko 500 francuskich oraz polskich firm — to jedna z najaktywniejszych izb bilateralnych w Polsce. CCIFP ma znaczący wkład w rozwój działalności inwestycyjnej i gospodarczej w Polsce oraz odgrywa aktywną rolę w kontaktach z organami administracji państwowej i organizacjami pracodawców. Stanowi również doskonałą platformę wymiany doświadczeń oraz najlepszych praktyk biznesowych

                  poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagania:

Biegła znajomość języka polskiego i francuskiego. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Lekkie pióro

Zorientowanie w świecie mediów

Praktyczna znajomość mediów społecznościowych, poparta prowadzeniem strony firmy lub instytucji (FB i / lub LinkedIn)

Bardzo dobra organizacja oraz umiejętność pracy nad kilkoma projektami równocześnie

Umiejętność wyszukiwania informacji

Doświadczenie w telefonicznych kontaktach z klientami

Zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie kont CCIFP w mediach społecznościowych: tworzenie treści, nadzorowanie harmonogramu publikacji, moderowanie postów, angażowanie dyskusji, reagowanie na sytuacje kryzysowe
  • Prowadzenie komunikacji elektronicznej CCIFP: tworzenie komunikatów na stronę internetową, aktualności, tworzenie newsletterów i kampanii mailingowych
  • Prowadzenie projektów wydawniczych - Katalog firm stowarzyszonych, Barometr CSR...
  • Wsparcie w zakresie media relations i obsługi medialnej wydarzeń CCIFP
  • Współudział w tworzeniu planów komunikacyjnych dla poszczególnych wydarzeń CCIFP
  • Współudział w organizacji wydarzeń o tematyce biznesowej i CSR

Oferujemy:

Umowę o pracę

Pakiet socjalny

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Udział w ciekawych projektach

Współpracę z doświadczonym zespołem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. francuskim na adres: ccifp@ccifp.pl z zaznaczeniem w temacie wiadomości „Specjalista działu Komunikacji”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Nom de la société

CCIFP

La Chambre de Commerce et d'Industrie France Pologne est une organisation patronale reunissant plus de 450 entreprises polonaises et francaises et developpe les relations franco-polonaises.
CCIFP_test

Numéro de référence: OP/90545195/06/2018