SENIOR RESEARCHER / JUNIOR CONSULTANT

Opublikowane: 2018/06/26
Branża: Doradztwo dla firm, Doradztwo personalne
Dział: HR
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Od ponad 30 lat wspieramy swoich Klientów wiedzą i doświadczeniem z zakresu rekrutacji. Specjalizujemy się w poszukiwaniach bezpośrednich – pozyskujemy kandydatów wtedy, gdy tradycyjne metody rekrutacji okazują się nieefektywne. Każdy realizowany przez nas projekt jest indywidualnie dopasowany do Klienta i opiera się na dokładnym zrozumieniu potrzeb, zaangażowaniu, profesjonalizmie i na dokładnie wypracowanej metodologii. Oddział w Warszawie obsługuje klientów z regionu Europy Centralnej i Ukrainy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kluczowy etap rekrutacji, bez którego nie może się ona zakończyć sukcesem. W ramach swoich zadań będzie pozyskiwała metodą bezpośrednią kandydatów do projektów krajowych i międzynarodowych oraz przeprowadzała rozmowy z kandydatami i dokonywała pierwszej selekcji.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów na stanowiska menedżerskie
  • Przeprowadzanie analiz rynku
  • Identyfikacja potencjalnych kandydatów
  • Przeprowadzanie rozmów z kandydatami i ich selekcja
  • Przygotowywanie analiz i raportów
  • Pozyskiwanie referencji
  • Wsparcie dla działań Konsultanta

Wymagania:

  • Ciekawość biznesu
  • Samodzielność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego znajdowania informacji i ich analizy
  • Wytrwałość w realizacji powierzonych zadań
  • Wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów)
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (warunek konieczny)
  • Biegła obsługa komputera (MS Office, internet)
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w rekrutacji/obsłudze klienta/sprzedaży

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym i kameralnym zespole
  • Dużą swobodę działania
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość dostosowania godzin pracy do planu zajęć na uczelni.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: lewandowska@copers.net z zaznaczeniem w temacie wiadomości „Aplikacja na stanowisko Researcher”.

Prezentacja firmy

COPERS INTERNATIONAL SEARCH

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu kadry managerskiej w Polsce i Europie Centralnej. Działamy w oparciu o wypracowaną przez nas metodykę poszukiwań bezpośrednich, dążąc do pozyskania...