SENIOR RESEARCHER / JUNIOR CONSULTANT

Date de la publication: 2018/06/26
Secteur d’activité: Conseil aux entreprises, Conseil en Ressources Humaines
Département: HR
Poste: Specjalista
Lieu de travail: mazowieckie

Description de poste

Jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Od ponad 30 lat wspieramy swoich Klientów wiedzą i doświadczeniem z zakresu rekrutacji. Specjalizujemy się w poszukiwaniach bezpośrednich – pozyskujemy kandydatów wtedy, gdy tradycyjne metody rekrutacji okazują się nieefektywne. Każdy realizowany przez nas projekt jest indywidualnie dopasowany do Klienta i opiera się na dokładnym zrozumieniu potrzeb, zaangażowaniu, profesjonalizmie i na dokładnie wypracowanej metodologii. Oddział w Warszawie obsługuje klientów z regionu Europy Centralnej i Ukrainy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kluczowy etap rekrutacji, bez którego nie może się ona zakończyć sukcesem. W ramach swoich zadań będzie pozyskiwała metodą bezpośrednią kandydatów do projektów krajowych i międzynarodowych oraz przeprowadzała rozmowy z kandydatami i dokonywała pierwszej selekcji.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów na stanowiska menedżerskie
  • Przeprowadzanie analiz rynku
  • Identyfikacja potencjalnych kandydatów
  • Przeprowadzanie rozmów z kandydatami i ich selekcja
  • Przygotowywanie analiz i raportów
  • Pozyskiwanie referencji
  • Wsparcie dla działań Konsultanta

Wymagania:

  • Ciekawość biznesu
  • Samodzielność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego znajdowania informacji i ich analizy
  • Wytrwałość w realizacji powierzonych zadań
  • Wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów)
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (warunek konieczny)
  • Biegła obsługa komputera (MS Office, internet)
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w rekrutacji/obsłudze klienta/sprzedaży

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym i kameralnym zespole
  • Dużą swobodę działania
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość dostosowania godzin pracy do planu zajęć na uczelni.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: lewandowska@copers.net z zaznaczeniem w temacie wiadomości „Aplikacja na stanowisko Researcher”.

Nom de la société

COPERS INTERNATIONAL SEARCH

Nous recherchons sur la Pologne et l'Europe Centrale des hauts potentiels et exécutive managers locaux qui, au delà de leurs compétences techniques, partageront vos valeurs et et s'engageront à...

Numéro de référence: OP/90545194/06/2018