Key Account Manager na Polskę, rynki Europy Środkowej oraz kraje skandynawskie

Date de la publication: 2018/06/08
Secteur d’activité: Commerce
Département: Handlowy
Poste: Kadra menadżerska
Lieu de travail: mazowieckie

Description de poste

Francusko–Polska Izba Gospodarcza dla swojego klienta francuskiej firmy RICHEL

poszukuje osoby na stanowisko:

Grupa RICHEL jest firmą rodzinną i aktualnie zatrudnia 230 osób. RICHEL to europejski lider w zakresie projektowania i produkcji szklarni rolniczych oraz namiotów magazynowych. Firma stale się rozwija i jest już obecna w ponad 80 krajach, a 80 % produkcji trafia na eksport.

Grupa rozwinęła kilka kategorii produktów, w tym innowacyjną gamę TOUTABRI - hale magazynowe dostosowujące się do różnych sektorów przemysłowych.

Grupa RICHEL planuje wprowadzić produkty TOUTABRI na rynek polski oraz rynki krajów Europy Środkowej i Skandynawii. W celu pozyskania kluczowych klientów z branży recyclingu i budownictwa grupa RICHEL poszukuje w Polsce osoby na stanowisko KEY ACCOUNT MANAGERA.

Zadania i wyzwania na stanowisku:

Stworzenie i rozwijanie portfolio klientów z polskiego sektora przemysłowego

Identyfikacja kluczowych klientów z branży recyclingu i budownictwa

Negocjowanie, tworzenie ofert, monitorowanie projektów

Kontakt i nadzorowanie ekipy handlowców polskiego dystrybutora grupy Richel

Kontakt i nadzorowanie zespołu kierowników stref (1 na kraje skandynawskie + 1 na Europę Środkową)

Monitorowanie rynku i konkurencji

Zakres obowiązków może się rozszerzyć o zadania związane z ekspansją na inne rynki

Profil kandydata :

Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego, znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Doświadczenie w sprzedaży i kontakcie z kluczowymi firmami

Przedsiębiorczość

Zdolności handlowe gwarantujące pozyskanie i utrzymanie stałych i owocnych relacji z kluczowymi klientami

Samodzielność, inicjatywa, wiedza techniczna, niezbędna do zrozumienia potrzeb klientów

Dyspozycyjność, gotowość do regularnych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie stałe plus dodatkowo prowizja od sprzedaży

Praca w systemie home office

Niezbędne narzędzia do pracy: służbowy samochód, telefon oraz laptop

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w na adres: ccifp@ccifp.pl z zaznaczeniem w temacie wiadomości „Key Account Manager na Polskę, rynki Europy Środkowej oraz kraje skandynawskie”.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie chcemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Numéro de référence: OP/90544700/06/2018