Specjalista Centrum Szkoleniowego

Date de la publication: 2018/05/18
Secteur d’activité: Administration
Département: Szkoleń
Poste: Specjalista
Lieu de travail: mazowieckie

Description de poste

               Francusko–Polska Izba Gospodarcza

powstała w 1994 r. jako stowarzyszenie przedsiębiorców i od tego czasu nieustannie się rozwija. CCIFP jest niezależną, samofinansującą się organizacją, zrzeszającą obecnie blisko 500 francuskich oraz polskich firm — to jedna z najaktywniejszych izb bilateralnych w Polsce. CCIFP ma znaczący wkład w rozwój działalności inwestycyjnej i gospodarczej w Polsce oraz odgrywa aktywną rolę w kontaktach z organami administracji państwowej i organizacjami pracodawców. Stanowi również doskonałą platformę wymiany doświadczeń oraz najlepszych praktyk biznesowych

                 poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

Pomoc w bieżącej pracy działu

Współorganizacja Targów Pracy

Współorganizacja szkoleń i kursów językowych

Utrzymanie relacji biznesowych z firmami stowarzyszonymi w CCIFP oraz instytucjami partnerskimi

Wymagania:

Biegła znajomość języka francuskiego. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Bardzo dobra organizacja pracy

Umiejętność wyszukiwania informacji

Doświadczenie w telefonicznych kontaktach z klientami

Zaangażowanie

Oferujemy:

Umowę o pracę - na 1/2 etatu

Pakiet socjalny

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Udział w ciekawych projektach

Współpracę z doświadczonym zespołem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. francuskim na adres: ccifp@ccifp.pl z zaznaczeniem w temacie wiadomości „Specjalista Centrum Szkoleniowego”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Nom de la société

CCIFP

La Chambre de Commerce et d'Industrie France Pologne est une organisation patronale reunissant plus de 450 entreprises polonaises et francaises et developpe les relations franco-polonaises.
CCIFP_test

Numéro de référence: OP/90544065/05/2018