Kupiec Marki Własnej Produkty Świeże

Opublikowane: 2018/05/16
Branża: Dystrybucja
Dział: Handlowy
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Auchan Retail jest jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, E-commerce AuchanDirect.pl. Praca z nami to szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych osób. Nie możesz jej przegapić!

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

CEL STANOWISKA:
Gwarantowanie satysfakcji Klienta poprzez dostarczanie jak najniższej ceny zakupów oraz nadzór nad odpowiednim poziomem jakościowym produktu i opakowania.

Kupiec podlega Szefowi Grupy Asortymentu (Warzywa/Owoce/Piekarnia/Cukiernia/Ryby).

Na co dzień będziesz zajmował/a się:

Kreowanie i realizacja polityki handlowej w odniesieniu do określonego segmentu
rynku, poprzez właściwy wybór artykułów i dostawców,

Zapewnienie optymalnych warunków zakupów i rentowności poprzez skuteczne negocjacje z dostawcami,

Ścisła współpraca z dostawcami, Sklepami, logistyką i działem jakości Auchan w celu zapewnienia efektywności,

Śledzenie trendów rynku i konkurencji.

W ZAMIAN ZA:

Pasję do handlu, produktu oraz Klienta,

Doświadczenie zakupie, negocjowaniu warunków handlowych z dostawcami,

Zainteresowania i wiedzy z zakresu produktów świeżych (sprzedaż i produkcja),

Dobrą znajomość j. angielskiego (lub francuskiego),

Umiejętność słuchania i ukierunkowania na potrzeby Klientów,

Wytrwałość, upór w dążeniu i realizacji celu,

Umiejętność przekonywania i argumentacji,

Odwagę w podejmowaniu i realizacji wyzwań.

DOSTANIESZ:

Indywidualny plan stażu zawodowego, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanej pracy,

Możliwości rozwoju w różnych projektach międzynarodowych i cenne doświadczenia,

Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowania posiłków,

Akcjonariat pracowniczy.

mazowieckie
Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=307374bba79d49d0994d438f08f4b7e5
Miasto: Piaseczno, Warszawa

Prezentacja firmy

AUCHAN RETAIL POLSKA – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP

Auchan Retail Polska mene ses activites de commerce dans des formats de vente differentes : hypermarchés, supermarchés, ultra-proximité et e-commerce. A la fin de 2017 l'entreprise compte 109...
AUCHAN RETAIL POLSKA  – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP