Specjalista ds. Zakupów

Opublikowane: 2018/05/14
Branża: Inne
Dział: Handlowy
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

                        Miejsce pracy Łódź

Zadania / Obowiązki:

Definiowanie i kierowanie rozwojem i realizacją lokalnych strategii zaopatrzenia;

Pozyskiwanie ,dobór nowych materiałów i dostawców oraz otwieranie / zamykanie kont dostawców;

Porównywanie ofert dostawców, raportów kosztów i wartości projektów;

Zapewnianie optymalizacji zaopatrzenia i ogólnej wydajności dostawcy;

Spotkania z dostawcami i przedstawicielami kont, ustalanie stawek negocjacyjnych, aktualizowanie zatwierdzonej listy dostawców, wraz z finalizowaniem ocen wydajności dostawców;

Realizacja globalnych zamówień na materiały oraz składanie zamówień na urządzenia i wyposażenie z harmonogramów zamówień;

Monitorowanie jakości / wydajności dostawców i opracowywanie strategii doskonalenia, w celu zapewnienia realizacji potrzeb biznesowych;

Wprowadzanie usprawnień w procesach zaopatrzenia oraz rozwiązywanie problemów związanych z: dostawcami ; jakością ; wystawianiem faktur; płatnościami ; zarządzaniem bazą danych;

Przeprowadzanie szczegółowej analizy kosztów komponentów i procesów produkcyjnych stosowanych przez naszych dostawców w celu zapewnienia najwyższej jakości przy najniższym koszcie;

Wymagania:

Wykształcenie wyższe;

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ;

Świadomość handlowa i znajomość biznesu, z silnymi umiejętnościami negocjacyjnymi ;

Umiejętność budowania skutecznych relacji i zaufania względem klientów, dostawców i interesariuszy;

Umiejętność pracy w zespole nastawionym na wzajemny szacunek i zaufanie;

Zdolność wykorzystywania swoich doświadczeń w praktyce ;

Oczekiwania:

Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku u lidera w swojej branży

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prywatna opieka medyczna

Pakiet sportowy (OK System)

Ubezpieczenie na życie

Wczasy pod gruszą

Eventy i imprezy okolicznościowe dla pracowników,Dofinansowanie posiłkówBogate zaplecze socjalneMożliwość uczestniczenia w zajęciach języka angielskiego,Miłą atmosferę

Prezentacja firmy

IDES CONSULTANTS POLSKA SP. Z O.O.

Rekrutacja i selekcja kadr, ocena pracowników, bilans kompetencji - analiza potencjału pracowników, opis i wartościowanie stanowisk pracy, systemy wynagrodzeń, określanie potrzeb kadrowych,...
IDES Consultants Polska Sp. z o.o.