PROJECT MANAGER – DZIAL TURYSTYKI PRZYJAZDOWEJ / RYNEK FRANCUSKI

Opublikowane: 2018/04/16
Branża: Inne
Dział: Administracyjny
Stanowisko: Kadra menadżerska
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Miasto: Warszawa

PolandPops Meetings & Incentives dynamicznie rozwijająca się firma z dziedziny turystyki biznesowej poszukuje pracowników do działu turystyki biznesowej przyjazdowej – rynek francuski.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

Opracowanie programów oraz kosztorysów ofert

Koordynacja działań związanych z realizacją imprezy, od etapu przygotowania oferty do jej realizacji

Negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami w ramach danego projektu

CZEGO OCZEKUJEMY?

Bardzo dobrej znajomości języka francuskiego w mowie i w piśmie, drugi język będzie dodatkowym atutem

Gotowości do pracy przy realizacjach, często w nienormowanych, zmiennych godzinach, w okresie poprzedzającym event oraz podczas jego realizacji

Doskonałej organizacja, komunikatywności, pomysłowości

Doświadczenie w branży MICE i turystyce przyjazdowej mile widziane

Praca w pełnym wymiarze godzin / ew. min. 5h / dzień

CO OFERUJEMY?

Pasjonującą, pełną wyzwań pracę, w której nie będziesz miał czasu się nudzić ani robić rzeczy powtarzalnych

Prace w międzynarodowym środowisku

W perspektywie - stałą współpracę z nami (umowa o pracę)

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, wyślij swoje CV na adres dorota.goetzen@polandpops.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli

Prezentacja firmy

POLANDPOPS MEETINGS & INCENTIVES

Firma PolandPops Meetings & Incentives specializuje sie w turystyce biznesowej przyjazdowej do Polski, głownie z rynku francuskiego. Organizujemy konferencje, seminaria, kolacje galowe, zajecia...
PolandPops Meetings & Incentives