Stażysta - Analityk Procesów HR

Opublikowane: 2018/03/30
Branża: Dystrybucja
Dział: Handlowy
Stanowisko: Staż
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Auchan Retail jest jedną z wiodących sieci
handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16
krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech
kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply,
E-commerce AuchanDirect.pl. Praca z nami to szansa na rozwój i poznanie
wielu wyjątkowych osób. Nie możesz jej przegapić!

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Cel stanowiska:
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby, która chciałaby uczestniczyć w ambitnym, ciekawym i satysfakcjonującym projekcie przygotowania i wdrożenia nowych narzędzi informatycznych dla procesów HR.

Na co dzień będziesz zajmował/a się:

Identyfikacją przebiegu procesów HR w systemie informatycznym,

Identyfikacją potrzeb biznesowych i przełożenie ich na potrzeby informatyczne,

Przygotowywaniem dossier i harmonogramu wdrożenia nowego systemu dla HR,

Nadzorem i rozwijaniem systemów/aplikacji wykorzystywanych przez dział HR;

Współpracą projektową z wewnętrznym działem IT i dostawcami zewnętrznymi systemów wykorzystywanych w dziale;

Techniczną/systemową obsługa procesów HR;

Przygotowywaniem i szkoleniem pracowników z systemów wykorzystywanych w dziale.

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku analitycznym;

Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point);

Umiejętność tworzenia i pracy z bazami danych;

Rozwinięte umiejętności analizowania danych i wyciągania wniosków;

Umiejętność zarządzania procesami;

Dobra/praktyczna znajomość języka angielskiego lub francuskiego,

Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole.

Dostaniesz:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia pracy

Nowe znajomości, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań

Cenne doświdczenia i możliwości rozwoju w różnych projektach

Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowania posiłków, akcjonariat pracowniczy

Regiony

mazowieckie
Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c3307045da7c4313a2a30a2dc3838320

Prezentacja firmy

AUCHAN RETAIL POLSKA – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP

Auchan Retail Polska mene ses activites de commerce dans des formats de vente differentes : hypermarchés, supermarchés, ultra-proximité et e-commerce. A la fin de 2017 l'entreprise compte 109...
AUCHAN RETAIL POLSKA  – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP