Adwokat / Radca Prawny z j. francuskim

Opublikowane: 2018/01/24
Branża: Doradztwo prawne
Dział: Prawny
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Poszukujemy adwokata lub radcę prawnego z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym

Czego oczekujemy:
– 2-5 lat doświadczenia zawodowego, z czego część po uzyskaniu uprawnień zawodowych, w kancelarii prawnej przy obsłudze przedsiębiorców
– znajomości prawa cywilnego i prawa spółek handlowych
– doświadczenia procesowego
– dobrej znajomości języka francuskiego, język angielski byłby dodatkowym atutem
– terminowości, umiejętności ustalania priorytetów w wykonywanych zadaniach
– umiejętności podtrzymywania kontaktu z klientem
– odbyte studium prawa francuskiego lub pobyt naukowy we Francji mile widziany

Co oferujemy:
– pracę w kameralnym zespole polsko-francuskim w ścisłej współpracy z naszą Kancelarią w Paryżu
– możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
– pracę z klientami biznesowymi w j. polskim, francuskim oraz angielskim
– uczestniczenie w rozwoju Kancelarii oraz reprezentowanie jej na zewnątrz
– umowę o stałą współpracę
– motywujący system wynagrodzenia

Chętnych prosimy o przesłanie swojego cv (po polsku lub francusku) oraz listu motywacyjnego w języku francuskim na adres: lg@copernic-avocats.com

Prezentacja firmy

COPERNIC AVOCATS Paris Varsovie

Zespół polskich i francuskich adwokatów i radców prawnych posiadających podwójne wykształcenie prawne, specjalizujący się w usługach dla biznesu zarówno w Polsce jak i we Francji...
COPERNIC AVOCATS