Starszy Księgowy

Opublikowane: 2018/01/23
Branża: Inne
Dział: Księgowość
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska: Starszy księgowy

Miejsce pracy: Ciechanów, woj. Mazowieckie

Branża: przemysł kosmetyczny

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów;
• Doświadczenie w zamykaniu rocznych rachunków firm produkcyjnych;
• Doświadczenie w negocjacjach będzie dodatkowym atutem;
• Doświadczenie w roli lidera;
• Biegła znajomość języka angielskiego;
• Doświadczenie z zakresu kontroli kosztów;
• Minimum 3 letnie doświadczenie w roli lidera rozliczeniowego (mile widziane w firmach zajmujących się transportem produktów na terenie Europy).

Zakres obowiązków:

• Kierowanie oraz nadzór nad rachunkowością firmy na terenie Polski;
• Współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi, księgowymi oraz audytorami;
• Zarządzanie procesami prognoz finansowych oraz budżetów;
• Zarządzanie kapitałem obrotowym;
• Przeprowadzanie kontroli wewnętrznych.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych doświadczeń;
• Stabilność zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prezentacja firmy

IDES CONSULTANTS POLSKA SP. Z O.O.

Rekrutacja i selekcja kadr, ocena pracowników, bilans kompetencji - analiza potencjału pracowników, opis i wartościowanie stanowisk pracy, systemy wynagrodzeń, określanie potrzeb kadrowych,...
IDES Consultants Polska Sp. z o.o.