Starszy Księgowy

Date de la publication: 2018/01/23
Secteur d’activité: Autres
Département: Księgowość
Poste: Specjalista
Lieu de travail: mazowieckie

Description de poste

Nazwa stanowiska: Starszy księgowy

Miejsce pracy: Ciechanów, woj. Mazowieckie

Branża: przemysł kosmetyczny

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów;
• Doświadczenie w zamykaniu rocznych rachunków firm produkcyjnych;
• Doświadczenie w negocjacjach będzie dodatkowym atutem;
• Doświadczenie w roli lidera;
• Biegła znajomość języka angielskiego;
• Doświadczenie z zakresu kontroli kosztów;
• Minimum 3 letnie doświadczenie w roli lidera rozliczeniowego (mile widziane w firmach zajmujących się transportem produktów na terenie Europy).

Zakres obowiązków:

• Kierowanie oraz nadzór nad rachunkowością firmy na terenie Polski;
• Współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi, księgowymi oraz audytorami;
• Zarządzanie procesami prognoz finansowych oraz budżetów;
• Zarządzanie kapitałem obrotowym;
• Przeprowadzanie kontroli wewnętrznych.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych doświadczeń;
• Stabilność zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nom de la société

IDES CONSULTANTS POLSKA SP. Z O.O.

Conseil en ressources humaines : recrutement, formation, bilan de compétences, évaluation de potentiel, audit, description de fonctions, systèmes de rémunération, formation, IDDEAL :...
IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Numéro de référence: OP/90539963/01/2018