HR Assistant

Opublikowane: 2018/01/23
Branża: Inne, Przemysł perfumeryjno-kosmetyczny
Dział: HR
Stanowisko: Asystent, Pracownik
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska: HR Assistant
Miejsce pracy: Ciechanów, woj. Mazowieckie
Branża: przemysł kosmetyczny

Wymagania:

• Znajomość rynku rekrutacyjnego;
• Znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania różnorodnych narzędzi HR;
• Umiejętności organizacyjne;
• Umiejętność rozwiązywania problemów;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)

Zakres obowiązków:

• Koordynacja procesów rekrutacyjnych;
• Raportowanie wyników pracy do Centrali;
• Wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu HR;
• Budowanie silnych relacji z uczelniami;
• Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR;
• Działania EB.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych doświadczeń;
• Stabilność zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

IDES CONSULTANTS POLSKA SP. Z O.O.

Rekrutacja i selekcja kadr, ocena pracowników, bilans kompetencji - analiza potencjału pracowników, opis i wartościowanie stanowisk pracy, systemy wynagrodzeń, określanie potrzeb kadrowych,...
IDES Consultants Polska Sp. z o.o.