HR Assistant

Date de la publication: 2018/01/23
Secteur d’activité: Autres, Parfums, cosmétique
Département: HR
Poste: Asystent, Pracownik
Lieu de travail: mazowieckie

Description de poste

Nazwa stanowiska: HR Assistant
Miejsce pracy: Ciechanów, woj. Mazowieckie
Branża: przemysł kosmetyczny

Wymagania:

• Znajomość rynku rekrutacyjnego;
• Znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania różnorodnych narzędzi HR;
• Umiejętności organizacyjne;
• Umiejętność rozwiązywania problemów;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)

Zakres obowiązków:

• Koordynacja procesów rekrutacyjnych;
• Raportowanie wyników pracy do Centrali;
• Wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu HR;
• Budowanie silnych relacji z uczelniami;
• Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR;
• Działania EB.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych doświadczeń;
• Stabilność zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Nom de la société

IDES CONSULTANTS POLSKA SP. Z O.O.

Conseil en ressources humaines : recrutement, formation, bilan de compétences, évaluation de potentiel, audit, description de fonctions, systèmes de rémunération, formation, IDDEAL :...
IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Numéro de référence: OP/90539958/01/2018