Specjalista jakości produktów

Opublikowane: 2018/01/22
Branża: Dystrybucja
Dział: Handlowy
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Auchan Retail jest jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, E-commerce AuchanDirect.pl. Praca z nami to szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych osób. Nie możesz jej przegapić!

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Cel stanowiska:

Zagwarantowanie jakości i bezpieczeństwa produktów Marek Własnych Auchan.

Na co dzień będziesz zajmował/a się:

Nadzorem nad procesami jakościowymi wprowadzanych i istniejących produktów,

Przygotowaniem specyfikacji technicznych, zatwierdzanie dokumentacji oraz treści opakowań na zgodność z obowiązującymi przepisami prawa,

Przeprowadzaniem paneli konsumenckich, i analiza ich wyników,

Współpracą z laboratoriami zewnętrznymi, dostawcami, Kupcami, Specjalistami Jakości,

Współpracą z działem Import oraz z innymi krajami Auchan Retail (Francja/Włochy/ Węgry/Rumunia itp.).

Wymagania:

Wykształcenie Techniczne związane z technologią żywności,

Ukierunkowanie na potrzeby Klientów, na jakość i rezultaty,

Zaangażowanie, pasję do produktu oraz Klienta,

Umiejętności analityczne,

Dobrą samoorganizację i elastyczność w działaniu,

Otwartość, umiejętność komunikacji i współpracy,

Bardzo dobrą znajomości j. angielskiego lub francuskiego.

Zapewniamy:

Przyjazną i twórczą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole,

Możliwość pogłębiania wiedzy, zdobywania nowych kompetencji, cennego doświadczenie i podjęcia się nowych wyzwań,

Wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanej pracy,

Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowanie posiłków.

Akcjonariat pracowniczy.

Dostaniesz:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia pracy;

Nowe znajomości, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań;

Cenne doświadczenie i możliwości rozwoju w różnych projektach

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=dfcf6951b6ca41c398a9beaeb8628c20
Miasto: Piaseczno, Warszawa

Prezentacja firmy

AUCHAN RETAIL POLSKA – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP

Auchan Retail Polska mene ses activites de commerce dans des formats de vente differentes : hypermarchés, supermarchés, ultra-proximité et e-commerce. A la fin de 2017 l'entreprise compte 109...
AUCHAN RETAIL POLSKA  – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP