Handlowiec B2B ze znajomością angielskiego, polskiego i rosyjskiego

Opublikowane: 2018/01/12
Branża: Handel
Dział: Handlowy
Stanowisko: Pracownik
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Francusko-Polska Izba Gospodarcza poszukuje dla swojego klienta :

COFRAD Mannequins

lidera rynku manekinów i wyposażenia witryn sklepowych

 Osoby na stanowisko:

Handlowiec B2B

ze znajomością angielskiego, polskiego i rosyjskiego

miejsce pracy : Warszawa

Zadania:

  • Rozwijanie działalności firmy na terenie Polski – promocja i sprzedaż elementów kreacji obrazu marki - manekinów i wyposażenia witryn
  • Pozyskiwanie nowych klientów - wyszukiwanie oraz nawiązywanie kontaktów handlowych z dużymi firmami konfekcyjnymi w Polsce
  • Wyjazdy i spotkania z potencjalnymi partnerami na terenie całej Polski
  • Współpraca z siedzibą firmy Cofrad w Paryżu – bezpośredni kontakt z międzynarodowym kierownikiem handlowym (codzienne zdalne wsparcie)

Wymagania:

  • Biegła znajomość angielskiego, polskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, nastawienie na realizację celów
  • Orientacja na działanie, skuteczna komunikacja i umiejętność budowania relacji z klientami
  • Systematyczność, zaangażowanie i wytrwałość
  • Miejsce zamieszkania – Warszawa
  • Praca w systemie home office

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenie w Paryżu (znajomość francuskiego nie jest konieczna) i późniejsze wsparcie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z listem motywacyjnym na adres: lilla.bacha@ccifp.pl z zaznaczeniem w temacie wiadomościHandlowiec B2B - Cofrad”.

Prezentacja firmy

CCIFP

Francusko-Polska Izba Gospodarcza jest związkiem pracodawców, który zrzesza ponad 450 firm francuskich i polskich i działa na rzecz rozwoju biznesu.
CCIFP_test