Asystent/ Administrator

Date de la publication: 2018/01/05
Secteur d’activité: Transport @fr
Département: Administracyjny
Poste: Asystent
Lieu de travail: mazowieckie

Description de poste

Polsko-francuska firma transportowo-logistyczna działająca na polskim rynku od kilkunastu lat, w związku z ciągłym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Zadania asystenckie w biurze firmy
  • Przygotowywanie i kontrola dokumentacji
  • Załatwianie bieżących spraw administracyjnych
  • Tłumaczenia j. polski / j.francuski

Wymagania od kandydata:

  • Dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie – poziom zaawansowany
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Mile widziane wyższe wykształcenie (lub w trakcie studiów)
  • Elastyczność i otwartość na realizację zadań wspierających inne działy firmy
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, cenionej, międzynarodowej organizacji o wysokiej kulturze pracy
  • Codzienną współpracę z kluczowymi osobami w organizacji
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony - pełny etat (po okresie próbnym)
  • Urozmaicone zadania, związane z ważnymi wydarzeniami firmy
  • Rozwój kariery w strukturach firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny w języku polskim i francuskim wraz ze zdjęciem) na adres mailowy: herve.neirizi@groupe-berto.com lub poprzez formularz aplikacyjny.

Nom de la société

BERTO POLSKA SP. Z O.O.

Location de tous types de véhicules industriels avec ou sans conducteurs. Le Groupe Berto est une entreprise familiale française, créée en 1964 et qui compte aujourd’hui plus de 2300 salariés,...

Numéro de référence: OP/90539439/01/2018