Stażysta SOCIAL MEDIA

Opublikowane: 2017/12/07
Branża: Dystrybucja
Dział: Handlowy
Stanowisko: Staż
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

 Auchan Retail jest jedną z wiodących sieci
handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 17
krajach i zatrudniamy ponad 350 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, E-commerce AuchanDirect.pl oraz w Serwisach Wsparcia. Praca z nami to szansa na rozwój. Nie możesz jej przegapić!

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Dołącz do Komunikacji i CSR Auchan Retail Polska

PRACUJĄC Z NAMI BĘDZIESZ:

Tworzyć i wdrażać strategię komunikacji w mediach społecznościowych w Polsce,

Uczestniczyć w projektowaniu i prowadzeniu komunikacji w kanałach Social Media,

Kreować plany postów, planować akcje specjalne oraz konkursy,

Analizować trendy w Social Media, oraz rekomendować nowe rozwiązania,

Zarządzać projektami, profilami, i fanpage’ami,

Monitorować kampanie, oraz przygotowywać raporty z ich skuteczności,

Współpracować z zespołem grafików.

WYMAGANIA:

Media społecznościowe to Twoje naturalne środowisko,

Cechuje Cię wrodzona chęć do śledzenia trendów, nowości technologicznych i mediów społecznościowych w Polsce i na świecie,

Potrafisz tworzyć angażujące treści, nawiązywać relacje i odpowiednio moderować dyskusję,

Masz wizję i potrafisz ją przekazać grafikowi, ale potrafisz też złapać za aparat i samodzielnie zrobić zdjęcie, które zbierze tysiąc „lajków”,

Cechuje Cię niestandardowe myślenie i podejście do wyzwań, inicjatywa i otwartość, ale jednocześnie odpowiedzialność i samodzielność,

Narzędzia takie jak: Google Analitics, Facebook Ads nie są Ci obce,

Swobodnie komunikujesz się w języku francuskim.

Oferujemy:

Przyjazną i twórczą atmosferę pracy w ekipie ludzi z pasją.

Możliwość pogłębiania wiedzy, zdobywania nowych kompetencji, cennego doświadczenia i podjęcia się nowych wyzwań,

Wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanej pracy

Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport, dofinansowanie do posiłków, bony, bilety do kina.

Po roku pracy możliwość udziału w programie Akcjonariatu pracowniczego.

Dostaniesz:

Pracę w ekipie ludzi z pasją,

Nowe znajomości, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań,

Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w różnych projektach,

Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowania posiłków, akcjonariat pracowniczy

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f10b04abc09245cc93e6d737603dc441
Miasto: Warszawa, Piaseczno

Prezentacja firmy

AUCHAN RETAIL POLSKA – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP

Auchan Retail Polska mene ses activites de commerce dans des formats de vente differentes : hypermarchés, supermarchés, ultra-proximité et e-commerce. A la fin de 2017 l'entreprise compte 109...
AUCHAN RETAIL POLSKA  – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP