Kupiec Marki Własnej - Produkty Świeże

Opublikowane: 2017/11/08
Branża: Dystrybucja
Dział: Handlowy
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

 Auchan Retail jest jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, E-commerce AuchanDirect.pl. Praca z nami to szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych osób. Nie możesz jej przegapić!

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Cel stanowiska:

Gwarantowanie satysfakcji Klienta poprzez dostarczanie jak najniższej ceny zakupów oraz nadzór nad odpowiednim poziomem jakościowym produktu i opakowania.

Na co dzień będziesz zajmował/a się:

Kreowanie i realizacja polityki handlowej w odniesieniu do określonego segmentu rynku, poprzez właściwy wybór artykułów i dostawców,

Zapewnienie optymalnych warunków zakupów i rentowności poprzez skuteczne negocjacje z dostawcami,

Ścisła współpraca z dostawcami, Sklepami, logistyką i działem jakości Auchan w celu zapewnienia efektywności,

Śledzenie trendów rynku i konkurencji.

To może być początek Twojej przygody z Auchan Retail i możliwość dalszego rozwoju np. w kierunku Category Manager, Szef Grupy Produktów

Wymagania:

Pasję do handlu, produktu oraz Klienta,

Doświadczenia na poziomie Managera Handlowego (preferowany poziom Senior Manager),

Zainteresowania i wiedzę z zakresu produktów świeżych (sprzedaż i produkcja),

Dobrą znajomość j. angielskiego,

Kreatywność, wizję zawodu, strategię rozwoju marki własnej,

Wytrwałość, konsekwencję w dążeniu i realizacji celu,

Umiejętność przekonywania i argumentacji,

Odwagę w podejmowaniu i realizację wyzwań.

Oferujemy:

Przyjazną i twórczą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole,

Możliwość pogłębiania wiedzy, zdobywania nowych kompetencji, cennego doświadczenie i podjęcia się nowych wyzwań,

Wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanej pracy

Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowanie posiłków.

Akcjonariat pracowniczy.

mazowieckie
Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4fc587b04f054cd7b00eed4e8d5dda19
Miasto: Piaseczno

Prezentacja firmy

AUCHAN RETAIL POLSKA – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP

Auchan Retail Polska prowadzi działalność w następujących formatach sprzedaży: w 75 hipermarketach - Auchan, w 32 supermarketach - SIMPLY, w 1 sklepie typu convenience - Moje Auchan oraz...
AUCHAN RETAIL POLSKA  – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP