Przedstawiciel Handlowy

Opublikowane: 2017/09/25
Branża: Handel
Dział: Handlowy
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Rozwijamy się i dlatego MEDIOVINA zatrudni, na umowę na czas określony, przedstawiciela (-lkę) handlowego (-wą).

Misja:
* Doradzanie klientom działu Wina & Napoje w warszawskim hipermarkecie (piątki lub soboty)
* Telefoniczna prezentacja oferty MEDIOVINA dla wybranych klientów (szampan, wina z południowo-zachodniego regionu Francji)
* Przedstawianie oferty MEDIOVIONA importerom i dystrybutorom win i innych alkoholi
* Umawianie spotkań z importerami i dystrybutorami win i innych alkoholi

Wymagania:
* Dobry kontakt z klientem
* Zainteresowanie sektorem win i innych alkoholi
* Dobra prezencja i punktualność
* Znajomość języka francuskiego lub angielskiego oraz prawo jazdy kategorii B będą dodatkowymi atutami.

Wynagrodzenie:
stałe + prowizja

Informacje dodatkowe:
Elastyczne godziny pracy będą idealne dla studenta lub osoby zaczynającej karierę profesjonalną.