Młodszy Doradca Centrum Rozwoju Biznesu

Opublikowane: 2017/09/11
Branża: Doradztwo dla firm
Dział: Handlowy
Stanowisko: Pracownik
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Francusko-Polska Izba Gospodarcza w Polsce

poszukuje osoby na stanowisko:

Młodszego  doradcy Centrum Rozwoju Biznesu

Zakres obowiązków

  • Pomoc w bieżącej pracy działu (m.in. przygotowanie misji handlowych, badań rynku)
  • Tłumaczenia pisemne i ustne
  • Redagowanie informacji sektorowych w języku francuskim i polskim
  • Monitorowanie imprez targowych

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka polskiego i francuskiego. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Lekkie pióro
  • Umiejętność wyszukiwania informacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w telefonicznych kontaktach z klientami

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Udział w ciekawych projektach
  • Współpracę z doświadczonym zespołem
  • Umowa o pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w j. francuskim i polskim do 30 października 2017 na adres: ccifp@ccifp.pl  z zaznaczeniem w temacie wiadomości „Młodszy Doradca Centrum Rozwoju Biznesu”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów i  odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

CCIFP

Francusko-Polska Izba Gospodarcza jest związkiem pracodawców, który zrzesza ponad 450 firm francuskich i polskich i działa na rzecz rozwoju biznesu.
CCIFP_test