Asystent/ka Działu Rozwoju

Opublikowane: 2017/08/29
Branża: Dystrybucja
Dział: Administracyjny
Stanowisko: Asystent
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Międzynarodowa sieć sklepów - składów budowlano - remontowych

poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

(umowa na zastępstwo)

Nr ref. C00_ARO_R_0817_01

Zakres odpowiedzialności:

zapewnienie sprawnej organizacji pracy Działu Rozwoju:

obsługa centrali telefonicznej

obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

pomoc pracownikom w sprawach organizacyjno – administracyjnych

dbałość o sprawny przepływ dokumentów i informacji w biurze

organizowanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych

przygotowywanie tłumaczeń polsko-francuskich i francusko-polskich oraz ewentualnie polsko-angielskich i angielsko-polskich

prowadzenie bazy projektów, ofert nieruchomości oraz kontrahentów

kompletowanie dossier projektu według wytycznych

współpraca z urzędami, kancelarią notarialną, etc.

przygotowywanie prezentacji na potrzeby działu

Od kandydatów oczekujemy:

doświadczenia w pracy na stanowisku asystenckim

bardzo dobrej znajomości języka francuskiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

bardzo dobrej organizacji pracy

dobrej obsługi pakietu MS Office

umiejętności efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu

dotrzymywania terminów i dbałości o szczegóły

odpowiedzialności za powierzone zadania

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania zapewniamy:

umowę o pracę na zastępstwo na okres 1,5 roku

możliwość zdobycia nowych kompetencji i doświadczeń

możliwość uczestnictwa w ciekawych ogólnofirmowych projektach

odpowiedzialność i samodzielność działania

możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz zajęć sportowo - rekreacyjnych

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 20.09.2017 na adres:

Prezentacja firmy

BRICOMAN POLSKA SP. Z O.O.

Bricoman Polska, to sieć składów budowlano-remontowych, dla klientów indywidualnych jak i dla fachowców: materiały budowlane, stolarka, elektryka, narzędzia, płytki, sanitarka, hydraulika,...