Asystent projektu wydawniczego

Opublikowane: 2017/08/29
Branża: Wydawnictwo i media
Dział: Marketing, PR
Stanowisko: Staż
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby (niezbędna dyspozycyjność co najmniej 4 dni w tygodniu) do pracy przy publikacji Katalogu Firm Stowarzyszonych w CCIFP. Ta prestiżowa publikacja zawiera dane makroekonomiczne na temat polsko-francuskich stosunków handlowych, prezentację CCIFP i francuskich inwestorów, a także opis wszystkich firm stowarzyszonych.

Zakres obowiązków:

  • kontakt z firmami członkowskimi w celu aktualizacji danych do katalogu firm
  • pozyskiwanie reklamodawców do katalogu
  • pomoc przy korekcie publikacji
  • wyszukiwanie informacji oraz kontrola poprawności danych

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość poznania sektora firm z kapitałem francuskim w Polsce
  • możliwość uczestniczenia w wybranych wydarzenie CCIFP
  • praca w dynamicznej ekipie
  • praca w godzinach 9.00 – 17.00; możliwość uelastycznienia godzin pracy
  • wynagrodzenie stażowe

Wymagania:

  • biegła znajomość języka francuskiego i polskiego
  • samodzielność
  • skrupulatność w działaniu
  • łatwość w wykonywaniu akcji telefonicznych
  • kompetencje sprzedażowe
  • komunikatywność
  • biegłość w posługiwaniu się pakietem MS Office.

Osoby zainteresowane pracą w okresie: wrzesień 2017 – grudzień 2017 prosimy o przesłanie CV na adres e-mail <a href=