Menedżer Projektów

Opublikowane: 2017/08/25
Branża: Dystrybucja
Dział: Administracyjny
Stanowisko: Kadra menadżerska
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Jeżeli:

Masz wykształcenie wyższe;

Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym realizowaniu projektów wewnętrznych lub zewnętrznych, w tym budowaniu planów wdrożeń, opracowywaniu rozwiązań biznesowych, tworzeniu dokumentacji projektowej w dużej organizacji;

Znasz metodologie zarządzania projektami;

Masz bardzo dobre zdolności analityczne, wyciągania wniosków oraz interpretacji danych biznesowych;

Potrafisz się sprawnie komunikować, współpracować oraz budować relacje biznesowe;

Umiesz przekonać innych w oparciu o argumentację merytoryczną;

Jesteś bardzo dobrze zorganizowany;

Znasz bardzo dobrze język francuski i angielski;

Posiadasz certyfikat zarządzania projektami – będzie to dodatkowym atutem;

Masz doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP – mile widziane.

Będziesz odpowiedzialny za:

Realizowanie projektów biznesowych, w tym: tworzenie koncepcji projektu, analizę biznesową rozwiązania, wstępne określenie budżetu oraz planu i harmonogramu wdrożenia oraz dokumentacji projektu, monitorowanie postępów prac;

Dostarczanie rozwiązań odpowiadającym potrzebom firmy w oparciu o analizę potrzeb klientów;

Zarządzanie zatwierdzonym budżetem projektowym;

Monitorowanie jakości zrealizowanych wdrożeń i ich przydatności dla biznesu;

Współpracę z dostawcami usług i rozwiązań w zakresie realizowanych projektów;

Budowanie wiedzy w organizacji dotyczącej kultury zarządzania projektami.

Oferujemy Ci:

Umowę o pracę;

Stanowisko w rozwijającej się, międzynarodowej firmie;

Zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów;

Pracę w organizacji o wysokiej kulturze zarządzania;

Szkolenia i możliwość udział w projektach ogólnofirmowych;

Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport;

Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa;

Dogodny dojazd do biura - Centrala mieści się przy drugiej linii metra;

Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska.

Prezentacja firmy

LEROY MERLIN POLSKA

Leroy Merlin istnieje w Polsce od 1994 r. Zatrudniamy ponad 10 tys. pracowników i posiadamy prawie 60 sklepów. Jesteśmy także obecni w internecie: prowadzimy sklep leroymerlin.pl oraz serwisy...