Specjalista ds. projektów

Opublikowane: 2017/08/25
Branża: Dystrybucja
Dział: Administracyjny
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Jeżeli:

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami w obszarze administracyjno-organizacyjnym;

ZNASZ JĘZYK FRANCUSKI I ANGIELSKI;

Potrafisz swobodnie się komunikować, współpracować oraz budować relacje biznesowe;

Posiadasz wyższe wykształcenie;

Masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;

Cechuje cię: otwartość, samodzielność, doskonała organizacja oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Będziesz odpowiedzialny za:

Zarządzanie komunikacją oraz obiegiem informacji w projektach;

Współpracę ze wszystkimi osobami zaangażowanymi w projekty;

Monitorowanie i nadzorowanie statusu realizacji wybranych inicjatyw w projektach;

Przygotowanie oraz przegląd cyklicznych raportów/prezentacji dotyczących realizacji i rozwoju projektów;

Tworzenie procedur i dokumentacji projektów;

Opracowywanie planów i harmonogramów projektów;

Koordynowanie działań zespołu projektowych;

Dbanie o zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego prowadzonych projektów.

Oferujemy Ci:

Umowę o pracę;

Stanowisko w rozwijającej się, międzynarodowej firmie;

Zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów;

Pracę w organizacji o wysokiej kulturze zarządzania;

Szkolenia i możliwość udział w projektach ogólnofirmowych;

Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport;

Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa;

Dogodny dojazd do biura - Centrala mieści się przy drugiej linii metra;

Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska.

Prezentacja firmy

LEROY MERLIN POLSKA

Leroy Merlin istnieje w Polsce od 1994 r. Zatrudniamy ponad 10 tys. pracowników i posiadamy prawie 60 sklepów. Jesteśmy także obecni w internecie: prowadzimy sklep leroymerlin.pl oraz serwisy...