Asystentka Działu Marketingu

Opublikowane: 2017/07/28
Branża: Przemysł włókienniczo-odzieżowy
Dział: Administracyjny
Stanowisko: Asystent
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Ultra kobieca, radosna i kreatywna, Etam jest francuską marką, która sprawia, że kobiety patrzą na świat przez różowe okulary. Odrobina luksusu rozświetlająca ich dzień; prawdziwa beauty therapie. Etam to więcej niż praca, to misja: uczynić kobietę jeszcze piękniejszą (radosną i pełną blasku).

Aktualnie do współpracy poszukujemy:

Asystent (-tka) Działu Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania :

ostatnie lata studiów: marketing, socjologia, psychologia...

bardzo dobra znajomość języka francuskiego (w mowie i piśmie) – warunek konieczny

sprawna obsługa komputera – umiejętność sporządzania
raportów, analiz, prezentacji

komunikatywność,

wysokie umiejętności analityczne,

bardzo dobra organizacja,

zainteresowanie modą.

Wybrana osoba realizować będzie różnorodne zadania z zakresu direct marketingu, a na co dzień współpracować ze sklepami oraz francuską centralą firmy w zakresie działań marketingowych;
dodatkowo, będzie też uczestniczyć w realizowanych przez firmę projektach i wspierać dział administracyjny w polskim biurze marki.

Proponujemy:

- współpracę w oparciu o umowę zlecenia; po "okresie próbnym" możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę.

- różnorodne, ciekawe zadania w ramach międzynarodowej firmy

- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

ETAM POLAND SP. Z O.O.

Od rozpoczęcia działalności w 1916r., Etam nieustannie zmienia świat bielizny i stał się wiodącą marką dla każdej kobiety. Oferuje wysokiej klasy bieliznę w unikalnym stylu, dzięki wiedzy...
ETAM POLAND SP.ZO.O.