Stażysta w dziale kontrolingu

Opublikowane: 2017/05/22
Branża: Handel, Przemysł samochodowy
Dział: Finansowy
Stanowisko: Staż
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków :

-          Wsparcie działu finansowego w zakresie kalkulacji ofert flotowych dla dużych klientów

-      Analiza wyników kontroli wewnętrznej  - weryfikacja raportów pokontrolnych i przygotowywanie syntezy

-          Przygotowywanie dodatkowych analiz finansowych

Oczekiwania :

- Wysokie umiejętności analityczne

- Skrupulatność, dokładność , dociekliwość

- Dobra organizacja pracy

- Praktyczna znajomość pakietu MS Office

 Oferujemy:

 - Płatny atrakcyjny staż w międzynarodowej korporacji (średnio 6 miesięcy z możliwością wydłużenia)

 - Pracę w godzinach uwzględniających dyspozycyjność wynikającą z obowiązków studenckich

 - Możliwość rozwoju przydatnego w dalszej karierze zawodowej

 - Pracę w zgranym, efektywnym zespole

- Miejsce pracy: Warszawa, Al. Krakowska 206

Prezentacja firmy

PEUGEOT POLSKA

Marka PEUGEOT oferuje swoim klientom wyjątkową przyjemność z jazdy, bezkompromisową jakość i elegancką stylistykę, które uwalniają emocje za kierownicą. PEUGEOT działa w blisko 160...