Manager Kategorii - Produkty Przemysłowe

Opublikowane: 2017/05/18
Branża: Dystrybucja
Dział: Handlowy
Stanowisko: Kadra menadżerska
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Auchan Retail jest jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, E-commerce AuchanDirect.pl. Praca z nami to szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych osób. Nie możesz jej przegapić!

Miejsce pracy: Piaseczno, k. Warszawy, Dyrekcja Produktów Auchan Polska

Cel stanowiska:

Budowanie oferty handlowej na poziomie krajowym zgodnej z założeniami firmy i każdego zawodu w przedsiębiorstwie.

Na co dzień zajmuję się:

Tworzeniem struktury asortymentu i struktury gamy na poziomie kategorii i rodziny oraz monitoringiem utrzymania tych struktur w czasie.

Optymalizacją gamy produktów,

Monitorowaniem trendów rynku, działań konkurencji oraz badanie potrzeb Klienta.

Analizą sprzedaży wewnętrznej (na poziomie, segmentu, kategorii, rodziny) i zewnętrznej (konkurencja).

Opracowywaniem implantacji w kontekście każdego formatu sprzedaży.

Współpracą z zespołem: Kupiec, Szef Kupców, Kontrola Zarządzania Kanału Sprzedaży oraz firmami zewnętrznymi, dostawcami.

Wymagania:

Pasję do handlu, produktu oraz Klienta,

Wyższe wykształcenie ekonomiczne,

Umiejętności analizy rynku i rozpoznania potrzeb Klienta,

Umiejętności komunikacji i pracy w zespole,

Dobrą znajomość języka angielskiego lub francuskiego,

Dobrą znajomość rynku artykułów przemysłowych.

Oferujemy:

Indywidualny plan stażu zawodowego, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanej pracy,

Możliwości rozwoju w projektach międzynarodowych, oraz cenne doświadczenia,

Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowania posiłków,

Akcjonariat pracowniczy.

To może być początek Twojej przygody z Auchan Retail i możliwość dalszego rozwoju.

Regiony

mazowieckie
Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=45d8a66016b0490487f30aa0d20c4765
Miasto: Piaseczno (pow. grójecki), Warszawa

Prezentacja firmy

AUCHAN RETAIL POLSKA – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP

Auchan Retail Polska prowadzi działalność w 3 kanałach sprzedaży: w 76 hipermarketach, które działają pod logo Auchan, w 33 supermarketach, które działają pod logo SIMPLY raz w handlu...
AUCHAN RETAIL POLSKA  – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP