Asystent/ka/Kierownik biura

Opublikowane: 2017/05/15
Branża: Doradztwo prawne
Dział: Administracyjny
Stanowisko: Asystent
Miejsce pracy: Wybierz

Opis stanowiska

Kancelaria Affre i Wspólnicy Sp.K.

Kancelaria Affre i Wspólnicy Sp.K. poszukuje współpracownika na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

a)       prowadzenie kalendarza spotkań z klientami oraz terminarzy spraw w postepowaniach sądowych i egzekucyjnych;

b)       zarządzanie biurem spółki, w tym nadzór nad korespondencją, uzupełnianie materiałów biurowych;

c)        dbanie o wizerunek Spółki w relacjach z klientami, w tym pomoc w przygotowaniu materiałów szkoleniowych, reklamowych, kartek okolicznościowych;

d)       kontakt z biurem księgowym;

e)       fakturowanie, obsługę kasy fiskalnej, prowadzenie ewidencji wydatków;

f)        monitoring płatności oraz windykację; pracę z systemem zarządzania finansami;

g)       archiwizację dokumentów;

h)       koordynację działań marketingowych kancelarii.

Kandydatom stawiamy następujące oczekiwania:

a)        Ukończone studia wyższe – preferowany kierunek zarządzanie/administracja;

b)        Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania biurem;

c)        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

d)        doskonała znajomość pakietu MS Office i umiejętność formatowania dokumentów;

e)        Umiejętność przeprowadzania analizy i logicznego wyciągania wniosków;

f)         Odpowiedzialność i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań problemów;

g)        Umiejętność nadawania priorytetów i terminowość w realizacji powierzonych zadań;

h)        Dobra znajomość języka francuskiego i/lub niemieckiego mile widziana.

Oferujemy:

Pracę w pełnym wymiarze godzin w kompetentnym i dynamicznym zespole.

Rozwój i zdobywanie doświadczenia w ciekawych i ambitnych projektach.

Zainteresowanych aplikowaniem na proponowane stanowisko prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w związku z rekrutacją oraz listu motywacyjnego poprzez funkcję „aplikuj” lub na adres: rekrutacja@affre.pl