ASYSTENT/KA W DZIALE IMPORTU

Opublikowane: 2017/04/10
Branża: Dystrybucja
Dział: Handlowy
Stanowisko: Asystent
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Auchan Retail jest jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, E-commerce AuchanDirect.pl. Praca z nami to szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych osób. Nie możesz jej przegapić!

Miejsce pracy: Piaseczno, k. Warszawy, Centrala, Dyrekcja Produktów Auchan Retail Polska

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

- Wsparcie realizacji polityki handlowej produktów, poprzez właściwy wybór artykułów i dostawców oraz negocjacje jak najniższych cen zakupów oraz nadzór nad odpowiednim poziomem jakościowym produktu i opakowania.

- Dostarczanie informacji w celu realizacji optymalnych warunków zakupu i rentowności,

- Współpraca z Kupcami oraz Sklepami w celu wyboru asortymentu, dokonywania zamówień, śledzenia dostaw oraz analizy wyników handlowych.

W ZAMIAN ZA:

- Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego,

- Wykształcenie min. średniego (preferowane wyższe w obszarze logistyki)

- Dobrą znajomość programów MS Office,

- Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,

- Inicjatywę w działaniu, otwartość,

- Dokładność i systematyczność,

- Mile widziana znajomość języka francuskiego

DOSTANIESZ:

- Indywidualny plan stażu zawodowego, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanej pracy,

- Możliwości rozwoju w różnych projektach międzynarodowych i cenne doświadczenia,

- Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowania posiłków,

- Akcjonariat pracowniczy.

mazowieckie
Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4cec3b60c30e4ed1b77f5b6ac5f5ae18
Miasto: Piaseczno (pow. grójecki), Warszawa

Prezentacja firmy

AUCHAN RETAIL POLSKA – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP

Auchan Retail Polska prowadzi działalność w 3 kanałach sprzedaży: w 76 hipermarketach, które działają pod logo Auchan, w 33 supermarketach, które działają pod logo SIMPLY raz w handlu...
AUCHAN RETAIL POLSKA  – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP