pracownik do Działu Turystyki Przyjazdowej i Działu Incentive

Opublikowane: 2017/04/06
Branża: Organizacja imprez
Dział:
Stanowisko: Pracownik, Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Biuro Podróży Mazurkas Travel poszukuje pracowników do Działu Turystyki Przyjazdowej i Działu Incentive

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie:

  • opracowywanie programów i kosztorysów imprez turystycznych
  • koordynacja działań związanych z realizacją imprezy, począwszy od przygotowania oferty po realizację umowy i jej rozliczenie
  • pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad nimi
  • negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami i poddostawcami

Wymagania:

  • biegła znajomość języka francuskiego i angielskiego (warunek konieczny)
  • znajomość innych języków mile widziana
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w branży turystycznej mile widziane
  • umiejętność zarządzania relacjami z klientem
  • kreatywność
  • dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od sukcesów sprzedaży

Aplikacje (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) prosimy składać drogą mailową na adres praca@mazurkas.com.pl