PRAWNIK PRAWA PRACY

Opublikowane: 2017/03/15
Branża: Dystrybucja
Dział: Handlowy
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

 Auchan Retail jest jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy
ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, E-commerce AuchanDirect.pl. Praca z nami to szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych osób. Nie możesz jej przegapić!

Miejsce pracy: Centrala, Piaseczno, k. Warszawy

Cel stanowiska:
Wsparcie i obsługa prawna gwarantująca bezpieczeństwo firmie w zakresie stosowanego prawa pracy.

Na co dzień będziesz zajmował/a się:
- Doradztwo z zakresu prawa pracy,
- Opiniowanie umów, przygotowywanie wzorów umów,
- Udział w koordynacji spraw sądowych,
- Monitorowanie zmian prawa,
- Prowadzenie szkoleń z zakresu prawa pracy,
- Udział w grupach projektowych.

W zamian za:
- Wykształcenia wyższego prawniczego,
- Dobrej znajomości prawa pracy,
- Gotowość do pracy pod presją czasu,
- Odpowiedzialność, samodzielność,
- Umiejętność wyznaczania priorytetów,
- Dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego.

Zapewniamy:
- Nowe znajomości, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań,
- Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w różnych projektach
- Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowanie posiłków, akcjonariat pracowniczy.

mazowieckie
Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=20287eb92f074babbb93bb9c0d383955
Miasto: Piaseczno (pow. grójecki), Warszawa

Prezentacja firmy

AUCHAN RETAIL POLSKA – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP

Auchan Retail Polska prowadzi działalność w 3 kanałach sprzedaży: w 76 hipermarketach, które działają pod logo Auchan, w 33 supermarketach, które działają pod logo SIMPLY raz w handlu...
AUCHAN RETAIL POLSKA  – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP