ASYSTENT DZIAŁU MARKETINGU

Opublikowane: 2017/03/13
Branża: Administracja
Dział: Marketing
Stanowisko: Asystent
Miejsce pracy: Wybierz

Opis stanowiska

Francusko – Polska Izba gospodarcza, która działa od 1994r. na rzecz firm stowarzyszonych oraz wspiera polsko-francuską współpracę gospodarczą w związku z realizacją dużego projektu eventowego poszukuje:

Praca na czas określony.

Pracując w młodym, dynamicznym zespole będzie realizowała następujące zadania:

wsparcie w przygotowaniu dużych eventów biznesowych: Balu 14 lipca oraz Miasteczka Francuskiegopomoc w przygotowywaniu oferty oraz wsparcie przy pozyskiwaniu sponsorówsamodzielna realizacja poszczególnych etapów projektubudowanie trwałych relacji biznesowych

Od kandydatów oczekujemy:

biegła znajomość języka francuskiego oraz polskiegomile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowezainteresowanie w obszarach marketingu połączone z orientacją na biznesdobre umiejętności organizacyjnebiegłość w posługiwaniu się pakietem MSłatwość pracy nad wieloma projektami jednocześnie

Oferujemy:

niezwykle dynamiczną pracę w międzynarodowym środowiskumożliwość poznania specyfiki oraz sektora firm z kapitałem francuskim w Polscepraca w młodej i kreatywnej ekipieokres zatrudnienia: kwiecień – ½ lipca 2017

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail ccifp@ccifp.pl wraz z tytułem ‘praca CCIFP’ w temacie maila. Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2000 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”