Junior Account Manager -Private Label

Opublikowane: 2017/03/02
Branża: Przemysł chemiczny, Przemysł perfumeryjno-kosmetyczny, Przemysł włókienniczo-odzieżowy
Dział: Sprzedaży
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

(BRANŻA HIGIENICZNO-KOSMETYCZNA-PRIVATE LABEL)

MIEJSCE PRACY : NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, w ramach Działu Handlowego,  będzie odpowiedzialna między innymi za:

Nawiązywanie i budowanie relacji z nowymi i obecnymi klientami krajowymi i zagranicznymi,

Koordynację, wsparcie oraz monitorowanie działań sprzedażowych,

Ścisłą współpracę z innymi działami ( między innymi z działami : R&D, Marketingu i Produkcji) w   zakresie prowadzenia projektów wdrożenia  nowych produktów,

Realizację planów sprzedaży,

Monitorowanie i prowadzenie analiz rynkowych dla przydzielonego obszaru działania,

Przygotowywanie ofert handlowych i próbek produktów.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe,

Praktyczne doświadczenie w dziale sprzedaży lub chęć rozwoju w sprzedaży, w obsłudze klientów w branży FMCG,

Bardzo dobra znajomość języka francuskiego,

Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego,

 Wymagana znajomość języka polskiego,

Gotowość do stałego pogłębiania wiedzy o produktach i technologiach,

Wysoka kultura osobista,

Nastawienie na cel oraz doskonała organizacja pracy,

Wysokie umiejętności w komunikacji interpersonalnej,

Samodzielność w działaniu,

Dobrze rozwinięte zdolności analityczne, łatwość pracy z liczbami,

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

Umowę o pracę,

Niezbędne narzędzia pracy,

Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

Przyjazną atmosferę.