SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Opublikowane: 2017/02/28
Branża: Audyt - doradztwo podatkowe
Dział: Finansowy, Księgowość
Stanowisko: Pracownik, Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Do głównych zadań będzie należało:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodne z przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • prowadzenie książek przychodów i rozchodów
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • kontrola należności oraz płatności dla kontrahentów
  • sprawdzenie i weryfikacja dokumentów księgowych

 Opis wymagań:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie we wszystkich obszarach księgowości
  • ugruntowana wiedza i znajomość przepisów z zakresu księgowości i podatków
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia
  • znajomość programu COMARCH OPTIMA
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego w mowie i piśmie,
    (telefoniczne i e-mailowe kontakty z Klientem zagranicznym)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (docelowo na czas nieokreślony)
  • pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną,
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku
  • profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w zespole doświadczonych księgowych
  • realny wpływ na kształt, wizerunek i rozwój firmy,
  • miejsce pracy, gdzie inicjatywa, chęci oraz uśmiech są bardzo mile widziane i doceniane

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@bexpertise.pl