Koordynator ds. Technicznych

Opublikowane: 2017/02/15
Branża: Handel, Konstrukcyjno-Budowlany
Dział: Techniczny
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

GO SPORT to jedna z największych sieci sklepów sportowych w Europie. W Polsce Go Sport obecny jest od 1998 roku i w sposób dynamiczny rozwija swoją sieć. Obecnie posiadamy 30 sklepów w 17 miastach.

Obecnie do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KOORDYNATOR DS. TECHNICZNYCH
Zastępstwo na okres 1,5 roku
Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Zarządzanie projektami otwarć nowych lokalizacji począwszy od odbioru lokalu przez koordynowanie prac po końcowy odbiór wykonania;
  • Odpowiedzialność za stan techniczny wyposażenia w sklepach oraz siedzibie firmy;
  • Planowanie oraz nadzór prac konserwacyjnych i modernizacyjnych;
  • Współpraca z podwykonawcami - negocjacje warunków współpracy, nadzór nad wykonaniem i odbieranie prac;
  • Weryfikacja zapotrzebowania na wyposażenie, porównywanie ofert i dokonywanie zakupów;
  • Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych, napraw oraz dostaw energii.

OCZEKUJEMY:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży retail;
  • Dobrej znajomości języka francuskiego – warunek konieczny;
  • Wyższego wykształcenia;
  • Znajomości przepisów prawa budowlanego i umiejętności czytania dokumentacji technicznej;
  • Zaangażowania i samodzielności w zakresie powierzonych obowiązków;
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office oraz AutoCAD
  • Prawa jazdy kat. B i gotowości do podróży służbowych.

OFERUJEMY:

  • Pracę w jednej z największych sieci sklepów sportowych w Polsce;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Premie od osiąganych celów;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę Multisport oraz dostęp do prywatnego ubezpieczenie na życie;
  • Zniżki na zakupy w naszych sklepach;
  • Zatrudnienie na czas zastępstwa na okres 1,5 roku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@mail.go-sport.pl tytułując maila Koordynator ds. technicznych.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833)".

Prezentacja firmy

GO SPORT POLSKA

GO SPORT to w Polsce sieć 30 nowoczesnych sklepów dla wymagających klientów, przywiązujących wagę do marki, jakości i fachowej obsługi. Nasza oferta oparta na produktach markowych...