Praktykantka/Praktykant w Centrum Rozwoju Biznesu

Opublikowane: 2016/09/15
Branża: Inne
Dział: Handlowy
Stanowisko: Staż
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Do udziału w dwumiesięcznych praktykach zapraszamy studentki/studentów V roku oraz absolwentki/absolwentów kierunków ekonomicznych, finansowych, filologii.

Po zakończeniu praktyk możliwość zatrudnienia.

Zakres obowiązków

  • Pomoc w bieżącej pracy działu (m.in. przygotowanie misji handlowych)
  • Tłumaczenia pisemne i ustne
  • Redagowanie informacji sektorowych w języku francuskim i polskim

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka polskiego i francuskiego. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Lekkie pióro
  • Umiejętność wyszukiwania informacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w telefonicznych kontaktach z klientami
  • Zaangażowanie
  • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach
  • Współpracę z doświadczonym zespołem
  • Możliwość zatrudnienia po stażu

Planowane rozpoczęcie stażu: 19/09/2016  Staż bezpłatny. Możliwe wynagrodzenie w ramach punktowych zadań na umowę zlecenie (np. tłumaczenia).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w j. francuskim (CV + list motywacyjny) do 14.09 na adres:

Prezentacja firmy

CCIFP

Francusko-Polska Izba Gospodarcza jest związkiem pracodawców, który zrzesza ponad 450 firm francuskich i polskich i działa na rzecz rozwoju biznesu.
CCIFP_test