AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Newbridge: Rossmann nowym najemcą w Retail Park Newbridge Namysłów

2018/08/09 Aktualności z firm stowarzyszonych 

2018-08-04, Warszawa | 4 sierpnia Rossmann otworzył swój kolejny lokal w Retail Parku Newbridge Namysłów. Nowa powierzchnia najemcy to 350 m2.

Rossmann nowym najemcą w Retail Park Newbridge Namysłów. To następna znana marka, która dołączyła do grupy najemców Retail Park Namysłów, obiektu należącego do grupy Newbridge. Rossmann przejął lokal poprzednio zajmowany przez Pepco.

Obecny mix najemców z pewnością urozmaici ofertę Retail Park Namysłów. Rossmann to doskonale znana marka mieszkańcom Namysłowa i okolic. Chcemy, aby nasi kliencie robiący zakupy mieli wszystko, czego potrzebują pod jednym dachem” – mówi Dorota Deptuła, Leasing Manager w Newbridge.

Retail Park w Namysłowie, znajdujący się w doskonałej lokalizacji, jest wynajęty w 100%. Jest to jedna z sześciu inwestycji w portfelu Newbridge, który nie zwalnia tempa i zapowiada zakup kolejnych obiektów handlowych w niedalekiej przyszłości.

***

Newbridge to wiodący inwestor i deweloper na rynku polskim w sektorze handlowym. Spółka Newbridge, z siedzibą w Warszawie,  została założona w 2015 roku przez Rory’ego Mephama oraz międzynarodową grupę Somerston Group.

Obecnie spółka Newbridge jest właścicielem sześciu nieruchomości handlowych: trzech parków handlowych oraz trzech galerii handlowych.

Kadra zarządzająca Newbridge posiada szerokie doświadczenie w Europie Środkowo-Wschodniej (w Czechach, Polsce, Rumunii, na Słowacji i na Węgrzech) w zakresie nabywania nieruchomości, ich rozwoju, zarządzania, wynajmu, marketingu, sprzedaży, finansowania, strukturyzacji i budowania biznesu.

Somerston to międzynarodowa grupa zajmująca się inwestowaniem w nieruchomości oraz ich rozwojem.

www.newbridge.com.pl 

Dodatkowe informacje:

Barbara Wojdełko, Newbridge, tel. 501 150 760, barbara.wojdelko@newbridge.com.pl

newbridge