AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Monika Constant odznaczona Narodowym Orderem Zasługi w randze kawalera

2017/11/15 Aktualności CCIFP 

14 listopada, w Rezydencji Ambasadora Francji, zostały wręczone insygnia kawalera Narodowego Orderu Zasługi trzem osobistościom francusko-polskiego środowiska biznesu. Wśród nich była Monika Constant, Dyrektor Generalna Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Narodowy Order Zasługi, ustanowiony w 1963 roku przez prezydenta Francji Charles’a de Gaulle’a, przyznawany jest zarówno Francuzom, jak i obywatelom innych Państw za wybitne zasługi. Monika Constant, która od 2009 roku kieruje Francusko-Polską Izbą Gospodarczą, została wyróżniona za wkład w rozwój polsko-francuskich relacji gospodarczych, doskonałą współpracę z Ambasadą i innymi aktorami polsko-francuskiego życia biznesowego, a także integrację francuskiej wspólnoty w Polsce.

Wraz z Monika Constant insygnia kawalera Narodowego Orderu Zasługi otrzymali z rąk Pana Pirerre’a Levy’ego, Ambasadora Francji w Polsce, Pani Sophie Gabard-Karbonowski, założycielka i prezes Immopol, oraz Guillaume de Colonges, dyrektor wykonawczy Carrefour Europa Północna i Wschodnia i prezes Carrefour Polska.

Zdjęcia : Ambasada Francji w Polsce

20171114_184304