AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Międzynarodowy Salon Samochodowy Frankfurt 2017: Renault i Dacia po raz kolejny zaskakują

2017/09/07 Aktualności z firm stowarzyszonych 

Renault w ramach światowej premiery zaprezentuje Nowe Mégane R.S. Renault ukaże swoją wizję przyszłości w niespotykanej wcześniej formie. Dacia dokona odsłony nowej edycji Dustera na swoim całkowicie zmienionym i bardziej niż kiedykolwiek przyjaznym stoisku. Konferencję prasową Renault z udziałem Nico Hulkenberga, kierowcy Renault Sport Formula One Team, będzie można śledzić w dniu 12 września od godziny 9:50 (CET). Konferencja prasowa Dacii jest zaplanowana w tym samym dniu na godzinę 11:10 (CET).

Paryż, 5 września 2017 r. – Z okazji 67. edycji Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie, który odbędzie się w dniach 12-24 września br., Renault zaprezentuje w ramach światowej premiery Nowe Renault Mégane R.S. oraz Nową Dacię Duster.

Renault: zapoznaj się z naszą wizją przyszłości motoryzacji i Nowym Renault Mégane R.S.

Salon we Frankfurcie będzie okazją do zaprezentowania sportowych cech Nowego Mégane R.S., sygnowanego przez Renault Sport auta o rasowym designie i imponujących osiągach.

Dla Renault salon będzie okazją do zaprezentowania na stoisku, w unikatowej formie, własnej wizji rozwoju motoryzacji do 2030 roku. Będzie to pierwsza taka prezentacja w historii targów motoryzacyjnych.

Konferencja prasowa Renault

12 września 2017 r., wtorek, godzina 09.50 (CET) w hali nr 8.

Prowadzący: Thierry Bolloré (dyrektor ds. konkurencyjności), Nico Hulkenberg (kierowca w zespole Renault Sport Formula One Team i doradca techniczny w zakresie Mégane R.S.) oraz Laurens van den Acker (dyrektor ds. designu). 

Dacia: Nowy Duster jako sztandarowy model Marki

Dacia w zupełnie nowej odsłonie zaprezentuje się na stoisku, tworzącym idealną oprawę dla Nowego, wyróżniającego się jeszcze atrakcyjniejszą stylistyką Dustera.

Konferencja prasowa Dacii

12 września 2017 r., wtorek, godzina 11.10 (CET) w hali nr 8.

Prowadzący: Jean-Christophe Kugler, dyrektor ds. operacji w Regionie Europy.

Dział prasowy Grupy Renault (+ 33 1 76 84 63 36) pozostaje do dyspozycji w sprawie przyjmowania zgłoszeń dotyczących wywiadów z rzecznikami.

Bądź na bieżąco

Śledź na żywo aktualności Grupy Renault na Salonie Samochodowym we Frankfurcie:

 • Relacje wideo z konferencji prasowych można śledzić na żywo na stronie Grupy Renault.
 • Aktualności na Twitterze poprzez #RenaultLive i #DaciaLive
 • Aktualności są dostępne na Social Wallu naszej strony internetowej.
 • Wyjątkowe materiały „behind the scene” można śledzić na naszym Snapchacie.
 • Liczne niespodzianki przewidziane w najbliższym czasie na poszczególnych sieciach społecznościowych.

*** 

Grupa Renault

Międzynarodowy koncern Renault, produkujący samochody od 1898 roku, sprzedał w 2016 roku blisko 3,2 mln pojazdów w 127 krajach. Grupa zatrudnia obecnie ponad 120 tys. pracowników i posiada 36 zakładów i 12 700 punktów sprzedaży na całym świecie. Aby stawić czoła wielkim wyzwaniom technologicznym przyszłości i kontynuować strategię rentownego wzrostu, Grupa opiera się na rozwoju na rynkach pozaeuropejskich i wzajemnie dopełniających się markach (Renault, Dacia i Renault Samsung Motors), produkcji samochodów elektrycznych i aliansie z Nissanem. Jest również silnie zaangażowana w e-Formułę i Formułę 1. Sport motoryzacyjny jest dla Renault czynnikiem przyspieszającym wprowadzanie innowacji, a także budującym wizerunek i popularność marki. 

WIĘCEJ INFORMACJI: 

Maxime Cannesson
Rzecznik prasowy

maxime.cannesson@renault.com
+ 33 1 76 84 48 65 

Celine Farissier
Rzecznik prasowy

Celine.farissier@renault.com
+ 33 1 76 84 32 83

RENAULT