AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Międzynarodowe Targi Budowy Maszyn – zaproszenie do udziału w wydarzeniu

2017/06/22 Aktualności CCIFP 

Salon International de la construction mécanique  (pl. Międzynarodowe Targi Budowy Maszyn) to największe targi przemysłowe organizowanie w regionie Europy Centralnej.  W tym roku, 59. Edycja tego wydarzenia odbędzie się od 9. do 13. października w Centrum Wystawowym BVV w Brnie.  W 2016 roku na powierzchni prawie 43 m² wystawiło się ponad 1,7 tysiąca firm, z czego połowa przedstawicieli przyjechała z zagranicy, natomiast liczba gości przekroczyła 84 tysięcy. Zapraszamy również firmy z Polski, które za naszym pośrednictwem mogą wystawić się na Targach. 

Przeważająca część  uczestników to przedstawiciele małych oraz średnich przedsiębiorstw specjalizujących się w inżynierii mechanicznej, a także w siedmiu innych branżach. Ponad 70% uczestników to inwestorzy, jedna trzecia reprezentuje głównych dyrektorów dużych firm. Ponadto MSV to wydarzenie bardzo szeroko opisywane w mediach. W wydarzeniu uczestniczy 400 dziennikarzy.  Program targów poza wystawami to konferencje, kursy  oraz warsztaty.  Co więcej, w latach nieparzystych wydarzenie łączy się z Targami Transportu i Logistyki, natomiast w latach parzystych z Międzynarodowymi Targami Obrabiarek i Targami Technologicznymi TOP TECHNOLOGY. 

Pavillon France również dla firm z Polski

W ramach MSV francusko-czeska izba handlowa (CCFT), która jest partnerem i odpowiednikiem CCIFP w Czechach, oferuje firmom uczestnictwo w Pavillon France. W 2016 roku w ramach tego wydarzenia zaprezentowało się 16 francuskich wystawców z ośmiu różnych regionów Francji, zajmując przy tym przestrzeń 260 m². Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z listą uczestników. Do udziału w targach zachęcamy również firmy z Polski (francuskie i polskie), które mogą dołączyć do Pavillon France organizowanego przez Izbę czeską.

Gotowe stoiska dla Państwa

Francusko-czeska izba handlowa zobowiązuje się do rezerwacji i zaaranżowania stoiska, wpisania do katalogu targów, stworzenia reklamy oraz wsparcia technicznego zarówno przed, jak i w trakcie wydarzenia. W celu jak najlepszego wykorzystania uczestnictwa w targach, izba proponuje także usługi dostosowane do Państwa potrzeb: spotkania z potencjalnymi klientami, zapewnienie francusko-czeskich tłumaczy, jak i przekład folderów na język czeski itp.

Dlaczego warto przyjechać na MSV?

Międzynarodowe znaczenie targów – często porównywane z targami w Hanowerze, z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, a także przyciągają coraz to nowe zagraniczne przedsiębiorstwa. W 2016 roku liczba gości odwiedzających wydarzenie w stosunku do poprzedniej edycji wzrosła o prawie 10 tys. osób, a liczba uczestników aż o dwa tysiące.

Targi wielu sektorów – główne sektory prezentowane na targach to: elektronika, automatyzacja, obrabiarki, materiały i komponenty, technika pomiaru, hydraulika i pneumatyka, chłodzenie i klimatyzacja, tworzywa sztuczne, produkcja, obróbka i kształtowanie metali, transport i inne.

Gotowe stoiska – Francusko-czeska izba handlowa, nasz lokalny partner, odda do Państwa dyspozycji gotową przestrzeń i zajmie się logistyką wydarzenia. Dzięki temu zaoszczędzicie na kosztach związanych z aranżacją i kupnem osobnego stoiska.

Kontakt: Lilla Bacha, lilla.bacha@ccifp.pl, tel. 22 690 68 86.

 

CCIFP_test