LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


Zarządzanie > Wszystkie wpisy

INSIGHTS inaczej, czyli Jak zwiększyć skuteczność współpracowników, zespołów oraz handlowców dzięki zastosowaniu metody Insights Discovery?

2017/09/12 Kluby wymiany doświadczeń 

Zapraszamy na klub HR, aby odkryć jakim nowym doświadczeniem może być Insights Discovery dla Waszych współpracowników, zespołów i całych organizacji.


Jak zarządzać zespołami w sytuacji ciągłych zmian – metody, techniki, schematy nawykowe

2017/09/15 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Szkolenie dedykowane jest członkom zarządów i dyrektorom pionów, zainteresowanych procesami zmian, wprowadzających zmiany w swoich spółkach, firmach czy pionach lub dywizjach. Chętnie widziani: dyrektorzy HR, szefowie ds. szkoleń Korzyści ze szkolenia: uczestnicy praktycznie, w formie warsztatowej, poznają mechanizmy i techniki wprowadzania zmian. Każdy będzie mógł zaplanować...Strefa Pracodawców Francuskich na Targach Pracy i Przedsiębiorczości 2017

2017/10/04

Francusko-Polska Izba Gospodarcza jest partnerem organizacyjnym „Targów Pracy i Przedsiębiorczości”, które odbędą się 4 października 2017 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w godz. 10:00-17:00.


Francusko-Polskie różnice kulturowe w biznesie (część II – wersja francuska)

2017/10/06 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Spotkanie dla Francuzów, w języku francuskim : Jak wypracować skuteczny model współpracy z polskimi interlokutorami przezwyciężając francusko-polskie różnice kulturowe.Jak rekrutować osoby z pokolenia Z ?

2017/10/11 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Rozmowy rekrutacyjne z pokoleniem Z