LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


Spotkania biznesowe > Wszystkie wpisy

Rendez-vous Biznesu z Bankiem BNP Paribas

2019/05/09 Spotkania biznesowe 

Przemysław Gdański, Prezes Banku BNP Paribas oraz Jean-Francois Fallacher, Prezes CCIFP  mają przyjemność zaprosić Państwa do siedziby Banku na kolejne spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się wyjątkowo 9 maja 2019.Śniadanie Biznesowe z Soflab Technology / 16.05.2019 / Wrocław – Cyberbezpieczeństwo – realne zagrożenia, które czyhają wewnątrz organizacji.

2019/05/16 Spotkania biznesowe 

Monika Constant, Dyrektor CCIFP wraz z Zarządem Spółki Soflab Technology serdecznie zapraszają Państwa na śniadanie biznesowe, które odbędzie się w czwartek 16 maja 2019 r. w hotelu Mercure we Wrocławiu. 


Save the date – Spotkania Warszawskie – „Być Kobietą w XXI wieku”

2019/05/24 Spotkania biznesowe 

Co oznacza bycie kobietą w XXI. wieku we Francji czy w Polsce? Chociaż kobiety stanowią połowę ludzkości, ich reprezentacja na najwyższym profesjonalnym poziomie jest stale przedmiotem walki. Walka ta, która czasami jest wygrywana w niektórych krajach dzięki zdecydowanemu podejściu legislacyjnemu i regulacyjnemu. Być kobietą, nawet w rozwiniętych krajach Europy w 2019 roku, nadal...


Rendez-vous Biznesu

2019/06/04 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 4 czerwca.


Rendez-vous Biznesu

2019/06/042019/06/04 Spotkania biznesowe 

**** Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju. Koktajlowe spotkanie przy...


Rendez-vous Biznesu

2019/07/02 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 2 lipca.


Powakacyjne Rendez-vous Biznesu

2019/09/10 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 10 września.


Rendez-vous Biznesu

2019/10/01 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 1 października.


Speed Business Meeting

2019/11/05 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polsko Izba Gospodarcza we współpracy z innymi izbami bilateralymi serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu z cyklu Speed Business Meeting, które odbędzie się 5 listopada.