LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


Spotkania biznesowe > Wszystkie wpisy

Rendez-vous Biznesu z Carrefour Polska

2019/03/05 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 5 marca w Centrum Smak Kariery Carrefour Polska.FORUM BARTEROWE

2019/03/14 Spotkania biznesowe 

Zapraszamy Państwa do udziału w drugiej edycji Forum współpracy barterowej – spotkaniu dla firm, które są gotowe świadczyć swoje usługi / rozwiązania w ramach wymiany bezgotówkowej - barteru.


WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW CCIFP

2019/04/16 Spotkania biznesowe 

Zapraszamy Państwa do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń CCIFP, w którym udział wezmą Prezesi polskich i francuskich firm zrzeszonych w naszej organizacji. 
W trakcie Walnego Zgromadzenia będą Państwo mogli poznać dokonania Izby w ubiegłym roku, a także zapoznać się z aktualnymi planami i już teraz uzupełnić swój kalendarz o wydarzenia CCIFP.

 

 

 

 

 


Rendez-vous Biznesu

2019/05/07 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 7 maja.


Rendez-vous Biznesu

2019/06/04 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 4 czerwca.


Rendez-vous Biznesu

2019/06/042019/06/04 Spotkania biznesowe 

**** Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju. Koktajlowe spotkanie przy...


Rendez-vous Biznesu

2019/07/02 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 2 lipca.


Powakacyjne Rendez-vous Biznesu

2019/09/10 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 10 września.


Rendez-vous Biznesu

2019/10/01 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 1 października.