LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


Spotkania biznesowe > Wszystkie wpisy

  Rendez-vous Biznesu – Prezentacja wyników badania ”CSR w praktyce. Barometr CCIFP”

  2018/07/03 Spotkania biznesowe 

  Już po raz trzeci firmy stowarzyszone w CCIFP uczestniczyły w badaniu na temat prowadzonych przez nich działań w zakresie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Na najbliższym RDV biznesu pokażemy wyniki ankiety, jak również porozmawiamy z ekspertami na temat rozwijającego się trendu ZERO WASTE.


  Rendez-vous Biznesu w siedzibie firmy Arval

  2018/10/02 Spotkania biznesowe 

  Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju. Koktajlowe spotkanie przy lampce wina...


  Misja gospodarcza do Maroka

  2018/10/1 Spotkania biznesowe 

  Rozwijaj eksport i znajdź partnerów biznesowych weź udział w misji gospodarczej do Maroka. Francusko-Polska Izba Gospodarcza we współpracy z Francuską Izbą Przemysłowo-Handlową w Maroku zapraszają polskie przedsiębiorstwa do udziału w misji gospodarczej. Celem misji jest identyfikacja nowych partnerów biznesowych w Maroku, nawiązanie nowych kontaktów i umożliwienie rozwoju na rynkach zagranicznych.