LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


Spotkania biznesowe > Wszystkie wpisy

Speed Business Meeting w Warszawie

2018/11/06 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza we współpracy z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, Belgijską Izbą Gospodarczą, Polsko-Kanadyjską Izbą Gospodarczą, Polsko-Hiszpańską Izbą Gospodarczą, Niderlandzko-Polską Izbą Gospodarcza, Polsko-Portugalską Izbą Gospodarczą,  Skandynawsko-Polską Izbą Gospodarczą i Polsko-Szwajcarską Izbą Gospodarczą serdecznie zaprasza do...


Świąteczne Rendez-vous Biznesu

2018/12/04 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe świąteczne spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 4-ego grudnia. Aby podkreślić atmosferę nadchodzących Świąt, przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji.


Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Ambasadzie Francji

2019/01/08 Spotkania biznesowe 

Serdecznie zapraszamy firmy stowarzyszone do udziału w Noworocznym Rendez-vous biznesu, które odbędzie się 8 stycznia 2019 roku w siedzibie Ambasady Francji w Polsce, przy ulicy Pięknej 1 w Warszawie.


Speed Business Meeting w Warszawie

2019/02/12 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polsko Izba Gospodarcza serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu z cyklu Speed Business Meeting, które odbędzie się 12 lutego 2019 roku.


Gala 25-lecia Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej w Polsce już 15 lutego 2019

2019/02/15 Spotkania biznesowe 

Doroczna Gala CCIFP stała się już tradycją. W ciągu ostatnich kilku lat nabrała szczególnej wagi dla firm stowarzyszonych w CCIFP i stała się ważnym punktem w kalendarzu polsko-francuskiego środowiska Co roku jest pretekstem do spotkania w prestiżowym miejscu jakim jest Hotel Sofitel Warsaw Victoria ludzi biznesu, przedstawicieli instytucji i świata polityki, mediów oraz...


Marcowe Rendez-vous Biznesu

2019/03/05 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 5 marca.


Rendez-vous Biznesu

2019/05/07 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 7 maja.


Rendez-vous Biznesu

2019/06/04 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 4 czerwca.


Rendez-vous Biznesu

2019/06/042019/06/04 Spotkania biznesowe 

**** Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju. Koktajlowe spotkanie przy...