LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


Spotkania biznesowe > Wszystkie wpisy

Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Ambasadzie Francji

2019/01/08 Spotkania biznesowe 

Serdecznie zapraszamy firmy stowarzyszone do udziału w Noworocznym Rendez-vous biznesu, które odbędzie się 8 stycznia 2019 roku w siedzibie Ambasady Francji w Polsce, przy ulicy Pięknej 1 w Warszawie.


Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Krakowie

2019/01/10 Spotkania biznesowe 

Pierwsze Noworoczne Rendez-vous Biznesu  w Krakowie współorganizowane przez CCIFP, Konsulat Generalny Francji w Krakowie i Instytut Francuski. Przy tej okazji życzenia i plany na rozpoczynający się rok przedstawią Dyrektor CCIFP Monika Constant, Konsul Generalny Francji w Krakowie Frédéric de Touchet  i Przedstawiciel regionalny CCIFP na Kraków i Katowice Julien Hallier. Wejście...


Rendez-vous Biznesu

2019/02/12 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na lutowe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 12 lutego 2019 roku.


Gala 25 lat CCIFP – Festivals de Cannes

2019/02/15 Spotkania biznesowe 

Doroczna Gala CCIFP stała się już tradycją. W ciągu ostatnich kilku lat nabrała szczególnej wagi dla firm stowarzyszonych w CCIFP i stała się ważnym punktem w kalendarzu polsko-francuskiego środowiska. Co roku jest pretekstem do spotkania w prestiżowym miejscu jakim jest Hotel Sofitel Warsaw Victoria ludzi biznesu, przedstawicieli instytucji i świata polityki, mediów oraz Przyjaciół Francuskiej Izby. Gala to niezwykły wieczór i rozrywka na najwyższym poziomie.


Marcowe Rendez-vous Biznesu

2019/03/05 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 5 marca.


Rendez-vous Biznesu

2019/05/07 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 7 maja.


Rendez-vous Biznesu

2019/06/04 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 4 czerwca.


Rendez-vous Biznesu

2019/06/042019/06/04 Spotkania biznesowe 

**** Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju. Koktajlowe spotkanie przy...


Rendez-vous Biznesu

2019/07/02 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 2 lipca.