LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


Spotkania biznesowe > Wszystkie wpisy

  Wspólna reprezentacja firm francuskich na Forum Ekonomicznym w Krynicy

  2018/09/04 Spotkania biznesowe 

  Już po raz piąty Francuska-Polska Izba Gospodarcza przygotowuje obecność firm francuskich na Forum Ekonomicznym w Krynicy. Tym razem szykujemy Pawilon Café France, panel dyskusyjny oraz specjalny wieczór francuski dla gości Forum.


  Powakacyjne Rendez-vous Biznesu

  2018/09/11 Spotkania biznesowe 

  Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 11 września.


  International Speed Business Meeting w Krakowie

  2018/09/18 Spotkania biznesowe 

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu International Speed Business Meeting, które odbędzie się 18 września w Krakowskim Parku Technologicznym.


  Misja gospodarcza do Maroka

  2018/10/01 Spotkania biznesowe 

  Rozwijaj eksport i znajdź partnerów biznesowych weź udział w misji gospodarczej do Maroka. Francusko-Polska Izba Gospodarcza we współpracy z Francuską Izbą Przemysłowo-Handlową w Maroku zapraszają polskie przedsiębiorstwa do udziału w misji gospodarczej. Celem misji jest identyfikacja nowych partnerów biznesowych w Maroku, nawiązanie nowych kontaktów i umożliwienie rozwoju na rynkach zagranicznych.  Rendez-vous biznesu w siedzibie Arval BNP Paribas Group

  2018/10/02 Spotkania biznesowe 

  Tym razem zapraszamy Państwa na spotkanie z cyklu Rendez-vous biznesu do siedziby firmy Arval BNP Paribas Group.


  Speed Business Meeting w Warszawie

  2018/11/06 Spotkania biznesowe 

  Francusko-Polsko Izba Gospodarcza we współpracy z innymi izbami bilateralymi serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu z cyklu Speed Business Meeting, które odbędzie się 6 listopada. Speed Business Meeting to spotkanie umożliwiające każdemu uczestnikowi dotarcie ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi)....


  Świąteczne Rendez-vous Biznesu

  2018/12/04 Spotkania biznesowe 

  Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe świąteczne spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 4-ego grudnia. Aby podkreślić atmosferę nadchodzących Świąt, przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji.